Сообщение #2301351 Просмотреть на стене →

2Fil (15.12 в 00:06) № 2301346
-----------------------------------------
Що там Аргентина говорила про війну в Україні?
Треба для розмови інфо...

Тримай! :)
https://newformat.info/politics/argentina-braziliya-ta-meksika-vidmovlyajutsya-vid-zasudzhennya-vijni-v-ukraini/
#Міжнароднеправопринципитазастосування #історія #раша
Аргентина, Бразилія та Мексика відмовляються від засудження війни в Україні
29-07-2022 13:40
Аргентина, Бразилія та Мексика відмовляються від засудження війни в Україні, латиноамериканські країни не запроваджують антиросійські санкції, зміцнюють економічні зв’язки та готові посилити альянс Росії з Китаєм
Про це повідомляється в опублікованій спільній декларації за підсумками 15-ї Конференції міністрів оборони Америки, яка проводиться у місті Бразиліа з 25 по 29 липня.
Аргентина, Бразилія та Мексика наголосили, що це питання відноситься до сфери компетенцій ООН, а не є предметом форуму. При цьому вісім міністрів оборони з Канади, Колумбії, Еквадору, США, Гватемали, Гаїті, Парагваю та Домініканської Республіки окремо заявили про своє «різке несхвалення» подій в Україні.
До цього Аргентина, Бразилія та Венесуела не підтримали антиросійські санкції. Посли цих країн заявили, що санкції позбавлені сенсу, оскільки б’ють по незахищених групах населення, а також впливають на продовольчу безпеку. Від Бразилії до Індонезії:
На початку липня президент Бразилії Жаїр Болсонару назвав свою позицію щодо РФ «врівноваженою» та зазначив, що санкції проти Росії не спрацювали.
Такої самої позиції дотримується і Мексика. Президент Мексики Андрес Мануель Лопес Обрадор виступає проти санкцій щодо Росії. За його словами, вирішувати конфлікт потрібно шляхом діалогу. Ще 1 березня Мексика відмовилася запроваджувати антиросійські санкції.
8 липня Обрадор ще раз підтвердив нейтральну позицію країни щодо українського питання. За його словами, Мексика не зазнає тиску в цьому питанні з боку США.
Наприкінці червня офіційний представник Міністерства закордонних справ Росії Марія Захарова повідомила, що влада Ірану та Аргентини подала заявки на приєднання до групи БРІКС (Бразилія, Росія, Індія, Китай та ПАР). У саміті БРІКС цього року участь взяли не лише керівники п’яти країн, а й глави деяких запрошених держав, зокрема Аргентина та Іран.
Президент Ірану Ебрахім Раїсі виступив на запрошення голови КНР Сі Цзіньпіна. Він заявив, що «геополітичне та геоекономічне становище Ірану може зробити його стабільним та надійним партнером БРІКС».
Президент Аргентини Альберто Фернандес на засіданні у форматі БРІКС+ також заявив про бажання його країни стати повноправним членом об’єднання.
Експерти зазначають, що така солідарність є закономірною, адже це фактично пряме та відкрите протистояння Заходу. Країни Латинської Америки підкреслено демонструють Заходу свій нейтралітет на тлі антиросійських санкцій, що вводяться, і засуджують протистояння з Кремлем, пише Junge Welt.
Журналісти відзначили відмову президентові України Володимиру Зеленському у виступі на саміті торговельної організації країн Південної Америки Mercosur (Аргентина, Бразилія, Уругвай, Парагвай та Венесуела). Глава держави звернувся з відповідним проханням до президента Парагваю Маріо Абдо Бенітеса, проте йому було вирішено відмовити.
Аналітики також звертають увагу на розширення торгових зв’язків між Бразилією, Аргентиною та Росією, незважаючи на санкції. Якщо Аргентина вступить до БРІКСу (Бразилія, Росія, Індія, КНР, ПАР), щоб вибудовувати співпрацю з Москвою та Пекіном, це стане ще одним прикладом втрати Заходом свого впливу, повідомляє німецьке видання Junge Welt.
Зі свого боку, Росія продовжує активно розширювати співпрацю з «дружніми країнами», путін неодноразово заявляв про бажання та готовність взаємодіяти з економічних питань з країнами Латинської Америки, Китаєм та Іраном.
Ще одним надійним партнером для Росії на тлі санкцій стає Іран. Напередодні повідомлялося, що замість Boeing та Airbus ремонтувати літаки у Росії тепер буде саме ця країна. Звідти поставлятимуть авіаційні деталі та обладнання. Також Іран і Росія активно працюють над створенням спільної міжбанківської системи платежів.
 
+1
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
14%
14%
Менше трьох місяців
27%
27%
До півроку
24%
24%
До року
14%
14%
Більше року
22%
22%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%