Сообщение #2299831 Просмотреть на стене →

Розумний кіт :)
Працівники однієї фірми не могли зрозуміти, звідки їх кіт носить готівку
Стюарт МакДаніель володіє рекламною компанією. Офіс знаходиться на першому поверсі, і він помічав, що в приміщенні бігають миші.
Боротися з гризунами було вирішено у традиційний спосіб – в офісі Стюарт поселив кота, якого взяв у притулку. Малюку було півроку, він швидко освоївся в офісі, де крім лову мишей займався також «допомогою» співробітникам, періодично застрибуючи до них на стіл і прогулюючись клавіатурою.
Одного дня співробітники компанії побачили, що перед скляними дверима, які ведуть до офісу, лежать готівка. Двері були зачинені, а кіт сидів біля готівки з гордим виглядом.
Люди не розуміли як гроші з'являлися в приміщенні, але й наступного дня кіт сидів поряд із готівкою.
Співробітники компанії почали стежити за діями кота і ось що вони дізналися: кіт сідає перед зачиненими скляними дверима, гріючись на сонці. Деякі перехожі хочуть пограти з твариною, і щоб зацікавити її, просовують у вузьку щілину між стулками дрібні банкноти. У момент, коли кіт помічає гроші, він швидко підбігає до дверей і спритно забирає їх у здивованих перехожих.
Будівля офісу знаходиться у жвавому місці, за день тут проходить чимало людей, багато хто з них гуляє розташованими в цьому районі торговими центрами і нікуди не поспішає, тому як сам кіт, так і банкноти біля нього привертають їхню увагу, і вони часто повторюють досвід тих , хто вже залишив коту трохи готівки.
Стюарт та його співробітники вирішили, що зароблені котом гроші мають йти на добру справу і тепер передають їх у центр для безпритульних. На дверях офісу з'явилося оголошення, в якому сказано, що гроші, які збирає кіт, допомагають бездомним.
Популярність кота швидко вийшла за межі міста і ті, хто не може прийти та особисто дати коту гроші, відправляють їх поштою.
Пристрасть кота до готівки господар тварини вирішив обіграти і в його імені, назвавши його Кешніп, обігравши в імені як слово «готівка», так і «котяча м'ята».

#ностальжі #няв
 
+1
Последние новости
Дмитрий Михайленко: «Футболисты сборной Украины не особо понимали, как создавать моменты, как угрожать воротам Англии» "Збірна України перебуває у якійсь перехідній фазі": екс-гравець "Динамо" не вірить у вихід команди на Євро-2024 "Брюгге" не йде назустріч Яремчуку": у Бельгії закликали українського форварда змінити команду Кристиан Равич: «Яремчук в «Брюгге» не имеет поддержки партнеров» Дмитрий Михайленко: «Футболисты сборной Украины не особо понимали, как как создавать моменты, как угрожать воротам Англии» "Звідки інформація у цього інсайда, запитайте у нього": Ребров обурений чутками, що збірна не є для нього пріоритетом Рубен Лофтус-Чік: "Я грав на всіх позиціях, крім лівого захисника та голкіпера" Иван Надеин: «То, что сейчас переживает «Верес», проходило и «Динамо» Лобановского, и «Динамо» Реброва...» Эксклюзив. Леонид Буряк: «Прямо сейчас во всём разобраться может только Луческу» Виталий Миколенко перенес тяжелую форму коронавируса
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
9%
9%
Менше трьох місяців
29%
29%
До півроку
26%
26%
До року
14%
14%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%