ФУТВОЛ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
Войти
українська
Ваш голос учтен
Сообщение добавлено в Избранные
Ваш голос аннулирован
Показать
Спрятать
Настройки успешно изменены
×
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее
здесь
.
Email
Пароль
Забыли пароль?
Сообщение #
2297415
Просмотреть на стене →
Green
Динамо Київ, Кривий Ріг 21.11.2022 в 10:33
№ 2297415
|
Добавить в избранное
Заради можливості відмивати бабло частина влади зламала одну з семи обовʼязкових вимог щодо переговорів про вступ України до ЄС.
Попри заклики накласти вето, Президент Зеленський все ж підписав закон, який фактично вбиває систему протидії відмиванню грошей українськими політиками. Це одна з семи вимог для початку переговорів про вступ України в ЄС.
Цим законом політики знищили систему фінансового моніторингу себе коханих, а отже фактично заблокували переговори про вступ України до ЄС. Символічно, що влада скасувала пожиттєвий фінансовий моніторинг для політично значимих осіб (PEP) під час жорстоких боїв на Донеччині.
Відтепер такі особи (PEP) підпадатимуть під жорсткий моніторинг лише протягом трьох років після звільнення з посади.
Зручно, приміром, для депутатів, яким треба легалізувати кеш, який вони отримували в конвертах. Почекав три роки, випав з-під ретельного моніторингу, далі легалізував кеш і ніхто вже в банках не запитає: де взяв, як заробив і так далі.
Коли лобісти цього трешу переконують, що ніде в світі немає пожиттєвого фінмоніторингу, знайте - вони брешуть. Тут неповний перелік країн, де такий моніторинг є:
https://t.me/VitaliyShabunin/1117
Підсумовуючи. Урядовці кажуть, що вступ України в ЄС можливий і без завершення війни. Впевнені, що вступ НЕможливий з жадібними і дрібʼязковими політиками.
+5
Редактировать
Ответить
Нравится
Последние новости
27 февраля. Сегодня родились... Вячеславу Суркису — 20
«Динамо» — «Эпицентр»: стартовые составы (ВИДЕО)
Начинается 18 тур УПЛ. «Динамо» — «Эпицентр», ЛНЗ — «Полесье» и другие матчи. Расписание, принимающие города
«Динамо» по ходу второй части чемпионата будет прибавлять», — бывший игрок сборной Украины
Определились все участники 1/8 финала Лиги конференций. Три бывших соперника «Динамо» дошли до этой стадии
Василь КОБІН: "Динамо" точно не буде легко з "Епіцентром"
Екс-гравець збірної України: "Динамо" треба посилювати За рахунок внутрішніх резервів це буде дуже складно.
"Генк" - "Динамо" З 3:3. Відеоогляд матчу
«Динамо» — в ТОП-10 андердогов Лиги чемпионов за историю
«Динамо» — «Эпицентр»: где смотреть, онлайн трансляция. Матч 18 тура УПЛ сезона-2025/26
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%