Сообщение #2282629 Просмотреть на стене →

Отже! Поспілкувавшись із шановним Котом, прийняли рішення брати будь-який дизельний генератор з наявних. Бо на замовлення від 2х тижнів і то не факт. Це моделі, які підібрали. Тож сьогодні було полювання на генератор. Результат: Кот прокредитував на 17к і мною був упольований ось цей апарат
https://www.motoblok.biz/ru/catalog/12661/dizelnye-generatory-hyundai/60368/generator-dizelnyi-hyundai-dhy-5000l.html

Сьогодні - завтра відвантажують. Так що збір продувжується, ПОГОДНІ умови сприятливі))) Хлопці на ракеті напишуть: За Динамо Київ)))
 
+13
Последние новости
Ігор ХАРАТІН: "Емоції на полі в матчі з "Динамо" - це нормально. Кожен хоче себе проявити якнайкраще" Динамівці Маткевич та Супряга відзначились голами за "Епіцентр" у контрольному матчі Официально. Редушко продлил контракт с «Динамо» Екс-гравець "Динамо" очолив аматорський клуб Офіційно. Богдан Редушко продовжив контракт із "Динамо" "Образи на "Динамо" немає": відверте інтерв’ю Шовковського – про Трубіна, блекаути та майбутнє Віктор ВАЦКО: "Уболівальники "Динамо" хочуть чемпіонський титул та перемог на єврокубковій арені, а там взагалі повне фіаско. Безпросвітна пітьма" Андрій Ярмоленко розпочав навчання в УЄФА Журналіст: "Чим "Динамо" приваблювати гравців? Тим, що приїхав Себальйос, з нього зробили клоуна і він поїхав?" Журналіст про посилення ключових позицій "Динамо" своєю молоддю: "Про Маткевича багато говорили в U-19, але чи став він посиленням для "Зорі"?"
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%