ФУТВОЛ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
Войти
українська
Ваш голос учтен
Сообщение добавлено в Избранные
Ваш голос аннулирован
Показать
Спрятать
Настройки успешно изменены
×
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее
здесь
.
Email
Пароль
Забыли пароль?
Сообщение #
2267077
Просмотреть на стене →
Smooth Pimp
СбУ, ДК, LFC, McL, Гайсин 29.09.2022 в 08:40
№ 2267077
|
Добавить в избранное
https://www.eurointegration.com.ua/news/2022/09/29/7147714/
У Пентагоні уточнили: постачання 18 нових HIMARS Україні забере кілька років
До останнього пакету військової допомоги США включено широкий спектр важливого бойового обладнання, але частина, в тому числі і нові установки HIMARS, спрямована на підтримку оборонних потреб України в довгостроковій перспективі.
Про це заявив високопоставлений представник Пентагону під час брифінгу у середу, повідомляє "Європейська правда".
Останній пакет допомоги включає 18 високомобільних артилерійських ракетних систем разом з відповідними боєприпасами. В рамках програми USAI Сполучені Штати закуповуватимуть ці системи у виробника з метою надання їх Україні, а не вилучатимуть їх безпосередньо з американських військових запасів, як це було зроблено раніше з 16-ма реактивними системами HIMARS, відправленими до України.
За словами високопосадовця оборонного відомства США, прибуття останніх обіцяних Україні HIMARS може зайняти деякий час.
"Закупівля та доставка цих систем HIMARS та відповідних боєприпасів займе кілька років. Сьогоднішнє оголошення - це лише початок процесу закупівлі ", - сказав посадовець.
Редактировать
Ответить
Нравится
Последние новости
Арешт екс-динамівця Яремчука. З'явилися нові подробиці
Екс-форвард "Динамо": "Що можна хотіти від киян? Як можуть, так і грають"
Журналіст: "Не можу повірити, що я побачив два висококласні тайми від "Динамо" у цьому чемпіонаті
Олег САЛЕНКО: "Повернувся Ярмоленко, і все стало на свої місця"
Блогер про Тіаре у старті "Динамо" на матч з "Кривбасом": "Шовковський зрозумів, що ось ця диктаторська історія, коли ти помиляєшся і тебе гноять 3-4 матчі - пройшла"
КДК УАФ оштрафував "Динамо" за поведінку вболівальників у матчі із "Зорею"
«Динамо» — «Кривбасс» — 4:0. ФОТОрепортаж
Журналіст: "Не повірити, що я побачив два висококласні тайми від "Динамо" у цьому чемпіонаті"
Арда Туран: «С одной стороны, нельзя считать матч с «Кудривкой» фундаментом для матчей с «Динамо», но с другой...»
Денис Попов: «На данный момент это лучшая игра сезона»
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%