Сообщение #2254250 Просмотреть на стене →

AG
У тренерському штабі "Динамо" виник конфлікт між Мірчею Луческу та його асистентом Олегом Гусєвим. Як повідомляє український журналіст Ігор Бурбас, сталося це минулого тижня.

За інформацією джерела, румунський спеціаліст навіть усунув свого помічника від тренувань команди на кілька днів.

Гусєв був близьким до втрати своєї посади, проте ситуація згодом налагодилася.

Бурбас каже, що українець визнав свою провину, а також із приводу інциденту з Луческу розмовляв президент клубу Ігор Суркіс.

зміни вже близько
 
Последние новости
Син легенди "Динамо" та екс-гравець київського клубу офіційно став комерційним директором ЛНЗ Александр Караваев: «Если понадобится, в финале Кубка без сомнений пойду бить пенальти» Ігор Суркіс підтвердив відставку Олександра Іщенка з посади директора академії та сказав, чи залишиться він в "Динамо" Василь РАЦ: "Веремєєв казав, що "Динамо"-86 могло дати фору "Динамо"-75" Володимир Бражко зіграв 100-й матч за "Динамо" Олександр Іщенко пояснив, чому йде з посади директора академії "Динамо" «Полтава» подтвердила, что матч против «Динамо» пройдет на стадионе им. Валерия Лобановского Официально. Матч «Динамо» против «Полтавы» состоится на стадионе «Динамо» им. Валерия Лобановского Болельщики назвали лучшего футболиста в составе «Динамо» в матче против «Колоса» Александр Караваев: «Не на 100%, но уже знаю, что будет дальше в моей карьере»
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%