ФУТВОЛ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
Войти
українська
Ваш голос учтен
Сообщение добавлено в Избранные
Ваш голос аннулирован
Показать
Спрятать
Настройки успешно изменены
×
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее
здесь
.
Email
Пароль
Забыли пароль?
Сообщение #
2226220
Просмотреть на стене →
AG
NBA, Kyiv, Ukraine 13.08.2022 в 04:56
№ 2226220
|
Добавить в избранное
Як Ердоган переграв Путіна та створює "тюрський мир" на місці "руського". Найважливіше про філософію «постачальника Байрактарів»
Багатьом з нас кортить звинуватити президента Туреччини в колабораціонізмі з Путіним. Навіть от зараз, коли ми дізналися про те, що всупереч забороні росіяни протягнули через Босфор військову техніку - з Сирії в РФ. Але Ердоган - не колаборант, він веде свою гру, відмінну від політики НАТО, що дуже навіть часто нам вигідно.
‼️ Ось декілька важливих деталей до розуміння образу «демократичного тирана». Тобто
Що намагається досягти Ердоган:
📍Крок №1: стати великим спасителем Європи від війни. Туреччина, маючи статус країни НАТО, здається, мала б чітко підтримувати військово-політичну позицію Альянсу. Але Ердогану не вигідно ставати його частиною, він обрав для себе іншу роль. Ердоган закрив Босфор і Дарданелли для всіх військових кораблів (і постраждала від цього Росія), постачає Україні "Байрактари", відмовивши РФ та організував "зерновий мирний план", а також намагається зібрати Зеленського з Путіним на особисту зустріч;
📍Крок №2: зайняти позицію РФ у світовому порядку. Напередодні візиту Ердогана у Сочі несподівано відбулась ескалація в Нагорному Карабасі. Згідно з домовленістю, російські миротворці мають замістити вірменських військових на території анклаву. Але зробити це ослаблена Росія не здатна. Підтримуваний Туреччиною Азербайджан відчуває цю слабкість і дедалі більше просуває ідею перегляду домовленостей на вигідніших для себе умовах. Завдання Ердогана - зайняти роль РФ в Нагірному Карабасі, що дозволить розблокувати коридор «Китай - Центральна Азія - Європа» та ще більше посилити свій вплив.
📍Крок №3: побудувати замість "руського миру" - "тюркський". Програш РФ у війні і її подальший розпад - ось справжній стратегічний інтерес Туреччини. Справа в тому, що третина російських земель - історично не-Росія, а ареал проживання десятків поневолених тюркських народів: це чуваші, башкири, ногайці, балкарці, карачаївці, кумики, кряшени, алтайці. Як тільки Туреччина стане достатньо сильною, вона обов'язково намагатиметься посилити свій вплив на всю цю територію.
Історія відносин між Туреччиною та Росією налічує 12 війн. І те, що зовсім нещодавно здавалось неймовірним, відбувається вже сьогодні. Чимало лібералів порівнюють політику Ердогана, його намагання узурпувати та утримати владу зі стилем правління Путіна. Попереду третя президентська кампанія Ердогана. І за роки свого правління з державного менеджера він вже перетворився в месію "туркського миру". І для відновлення своєї могутності, створення нової "супердержави" президентові Туреччини потрібно подавити та знесилити РФ. І поки "руській мір" вчить китайську, поневоленим тюрським народам в Росії час згадувати свої рідні мови.
Редактировать
Ответить
Нравится
Последние новости
Джерело: Вінгер "Динамо" Владислав Кабаєв вже сьогодні може повернутися до тренувань після травми
Дмитро МИХАЙЛЕНКО: "Дуже задоволений Пономаренком, він вийшов на заміну мотивований і з бажанням"
«Не совсем понимаю смысл вызова Цыганкова в сборную», — спортивный врач
Александр Шовковский: «Всегда и всюду всё решает индивидуальное мастерство»
Иван Гецко: «Ситуация с заменой Михавко? Шовковский тут ни при чем»
Мирон Маркевич: «Не сказал бы, что «Кристал Пэлас» в матче с «Динамо» создал много реальных голевых моментов»
Александр Севидов: «С хорошей скоростью был только Тымчик»
Юрій ВІРТ: "Шахтар" знайшов свою гру, а "Динамо" – ні"
Олег ШЕЛАЄВ: "Можливо, тренерський штаб "Динамо" думав, яку схему залишити далі – п'ятьох захисників чи чотирьох, але 6 хвилин грати у меншості – це мені незрозуміло"
«Матч с киевским «Динамо» определённо будет тяжёлым», — главный тренер «Самсунспора»
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%