ФУТВОЛ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
Войти
українська
Ваш голос учтен
Сообщение добавлено в Избранные
Ваш голос аннулирован
Показать
Спрятать
Настройки успешно изменены
×
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее
здесь
.
Email
Пароль
Забыли пароль?
Сообщение #
2226074
Просмотреть на стене →
Smooth Pimp
СбУ, ДК, LFC, McL, Гайсин 12.08.2022 в 17:39
№ 2226074
|
Добавить в избранное
https://chytomo.com/osvitiany-zaklykaiut-vyluchyty-vsiu-rosijsku-literaturu-zi-shkilnoi-prohramy
Освітяни закликають вилучити всю російську літературу зі шкільної програми
Члени експертної комісії з зарубіжної літератури закликали МОН виключити всю російську літературу без винятків зі шкільної програми. Про це ідеться у їхньому відкритому листі до міністра освіти і науки Сергія Шкарлета.
Автори листа наголошують, що заява МОН із наміром частково залишити творчість російських письменників у програмі суперечить одноголосним рішенням відповідної робочої групи та експертної комісії повністю вилучити тексти російських авторів з навчальних програм із зарубіжної літератури для 5-9 та 10-11 класів закладів загальної середньої освіти.
«Російська література глибоко інфікована вірусами імперськості й месіанства, тож збереження її в шкільних програмах України нівелює здобутки нашої державності та демократії. Перемоги ЗСУ на фронті будуть неповними без рішучого подолання впливу російських імперських наративів, що їх поширюють російська література та культура», — наголошують у листі.
Підписанти листа пишуть про недоречність російської літератури у школах «у час, коли від зброї окупантів гинуть наші воїни, а під завалами зруйнованих будинків помирають наші діти». Вони вважають, що рішення колегії Міністерства освіти і науки України частково зберегти російські твори у шкільних програмах знівелює роботу робочої групи та експертної комісії та «спаплюжить пам’ять тисяч загиблих українських патріотів, проігноровано почуття сотень тисяч українців і українок, котрі вже стали жертвами російської агресії».
«Ми твердо переконані, що половинчастих рішень у цьому питанні бути не може», — наголосили у зверненні.
Серед підписантів члени експертної комісії з зарубіжної літератури, учителі та журналісти. Листа також підписали письменники Іван Андрусяк, Ірен Роздобудько, Зірка Мензатюк та інші.
Редактировать
Ответить
Нравится
Последние новости
Стало відомо, хто транслюватиме півфінальний матч Кубка України "Буковина" - "Динамо"
25 тур чемпионата Украины на языке чисел и фактов: «Динамо» провело 510-й «сухой» матч в УПЛ
Як Тимчик та Караваєв вчили своїх дітей футболу на стадіоні "Динамо" після перемоги над "Оболонню"
Колишній головний тренер "Буковини" помер за кілька днів до кубкового матчу з "Динамо"
Володимир ЗВЄРОВ: "Чи змінить Шовковський стартовий склад "Динамо" на гру з "Шахтарем"? На фланзі міг би вийти Волошин"
Журналіст: "Гравцям "Динамо" мають нагадати, що фінал Кубка України відбудеться рівно за 50 років після перемоги в Кубку кубків"
Мигелито, которого связывают с «Динамо», своим дебютным голом принёс победу «Америке Минейро»
И. о. наставника «Буковины» Чурилов: «Перед «Динамо» команда имеет жесткий график игр»
Поздравление с Пасхой от Игоря Суркиса
Особые гости на матче «Динамо» — «Оболонь»
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%