Сообщение #2225974 Просмотреть на стене →

Голова КНР Сі Цзіньпін у телефонній розмові попередив президента США Джо Байдена про необхідність не допустити повномасштабної кризи, — The Wall Street Journal.

Як передають джерела видання, голова КНР попередив Байдена про можливі наслідки такої поїздки, не уточнивши, про що саме може йтися.

Що Хуйло, що цей поводяться як італійська мафія в кіно: прозоро погрожують, але ссуть казати прямо, аби уникнути відповідальності за погрози.
 
+2
Последние новости
«Динамо» на сборе в Турции: Ярмоленко возобновил работу с мячом В'ячеслав Суркіс про поразку "Динамо" U-19 від "Атлетіко" з рахунком 2:6: "Важкий результат. Ми повернемося сильнішими" Криштиану Роналду планирует продолжать бойкот, пока «Ан-Наср» не погасит долги по зарплате Співаковський перелічив фактори, які поки заважають оренді Назарія Русина в "Карпати" Стала відома умова, за якої Роналду перестане бойкотувати матчі "Аль-Насра" "ТаТоТаке": Екс-воротар "Динамо" Максим Коваль повертається в Україну Максим ГІЛЕНКО: "Мені геть не віриться, що "Металіст 1925" цього сезону буде вище за "Динамо" Роман САЛЕНКО: "Хотів ще раніше перейти в дорослий футбол, але тоді мене підтягували до першої команди "Динамо" Максим Коваль достиг предварительной договоренности с «Черноморцем» Журналіст: "Якби Усик зіграв за "Полісся" проти "Динамо", це була б фантастична історія"
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%