Сообщение #2223259 Просмотреть на стене →

Знаєте коли ми переможемо?
І це питання не у часі, чи то у техніці, або кількості бригад… Точніше як, і в них теж. Але ключова відповідь навіть для них полягає в іншому.

Ми переможемо тоді, коли кожен.., Кожен, чинитиме спротив! Спротив з тим що має і там де він є.

І на зараз для мене спротив має назву - Херсон.

Кожну добу в морги міста привозять від 8 до 12 жмурків, що прийшли сюди вбивати… Хтось з ножовими. Хтось з зайвими дірками. А хтось з пробитою головою. Різні… але їх всіх об’єднує те, що вони розбилися об Спротив!

Гарного вечора всім від нас. Від Жмурінформбюро. 😉🇺🇦

https://t.me/kyrylo_nedria
 
+6
Последние новости
У продажу квитки на матч третього туру УПЛ "Динамо" - "Колос" Йожеф САБО: "Динамо" сильно бракує швидкості, "Карабах" на своєму полі задавить киян" Стало відомо, хто розсудить матч "Динамо" - "Колос" у третьому турі УПЛ Артем КРАВЕЦЬ: "Зараз я шкодую, що обрав Бурбаса для інтерв'ю про "Динамо" Захисник "Динамо" Олександр Тимчик увійшов до символічної збірної другого туру УПЛ Тарас Михалик: «В Баку «Динамо» сыграет с «Карабахом» вничью и пройдет в следующий раунд» Артем Кравець пояснив, чому Біловара не варто було вилучати за фол у матчі проти "Вереса" Захисник "Карабаха" зацікавив "Омонію" перед матчем Ліги конференцій з "Динамо" Дмитро ШПІРКО: "Тіаре та Біловар регулярно "обрізалися" в матчі проти "Вереса". Ця пара центральних захисників обмежувала можливості "Динамо" Топ-10 легіонерів за всю історію УПЛ з неочікуваних напрямків. Серед них є екс-гравець "Динамо", котрий вже помер
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
12%
12%
Менше трьох місяців
25%
25%
До півроку
22%
22%
До року
15%
15%
Більше року
25%
25%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%