ФУТВОЛ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
Войти
українська
Ваш голос учтен
Сообщение добавлено в Избранные
Ваш голос аннулирован
Показать
Спрятать
Настройки успешно изменены
×
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее
здесь
.
Email
Пароль
Забыли пароль?
Сообщение #
2222001
Просмотреть на стене →
Green
Динамо Київ, Кривий Ріг 27.07.2022 в 18:19
№ 2222001
|
Добавить в избранное
NashiGroshi
1 год ·
Ви помітили, що під час нещадних бомбардувань промислових центрів України росіяни примудрялись не попадати у деякі об’єкти?
Наприклад, під час тотального знищення промзони Маріуполя залишився цілісіньким маслоекстракційний завод «Сателіт», обладнаний сепараторами і сховищами для зерна і соняшнику, та портова інфраструктура, потрібна для вивезення олії звідти. Тож українським партизанам довелось палити цей завод, коли Маріуполь був остаточно захоплений окупантами.
Або рашисти не жаліють «калібрів» для ударів по прифронтовому Миколаєву і вже знищили другий за розмірами зерновий термінал в Україні – «Ніка-тера», який належить колишньому агенту Кремля по газовій корупції Дмитру Фірташу. А от сусідній логістичний комплекс «Дунайської судоходно-стивідорної компанії» у Миколаївському морському торгівельному порту залишився неушкодженим (портові споруди, зерносушарки і елеватор).
Недоторканні об’єкти в Маріуполі і Миколаєві поєднує спільний власник – китайська корпорація COFCO. А між Китаєм та Росією, виявилось, на початку вторгнення була укладена таємна угода про те, що росіяни не знищуватимуть в Україні обєкти, що належать китайцям і які їм будуть потрібні після війни.
Докладніше про таємну угоду, китайські об'єкти в Україні та пояснення Агія Загребельська чому китайські кредити є отруйною пілюлею - за посиланням
https://nashigroshi.org/.../kytays-ki-ob-iekty-v-ukraini.../
+2
Редактировать
Ответить
Нравится
Последние новости
Виталий Косовский прокомментировал старт «Динамо» в еврокубках
Віталій КОСОВСЬКИЙ: "Протистояння "Динамо" з "Університатею" справило сумне враження"
Опрос. Пройдет ли «Динамо» «Университатю» после 0:0 в первом матче?
"Просто зупинився у розвитку". Люлька пояснив, чому гравець, який вважався великим талантом, не розкрився в "Динамо"
Колонка Александра Липенко. За «Динамо» был заявлен дважды
Екс-захисник "Динамо": "Мене тричі хотіли виганяти з академії через маленький зріст. Потім я став там одним із найкращих"
"Просто зупинився у розвитку". Люлька пояснив, чому гравець, який вважався великим талантом, не розкрився в "Динамо"
«Динамо» остается фаворитом», — президент «Университати»
Тибериу Гиоане: «Удивлён таким результатом. Я ожидал легкой победы «Динамо»
Андрей Богданов: «Не знаю, что Мунгенге должен продемонстрировать, чтобы вытеснить Пономаренко из основы «Динамо»
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%