ФУТВОЛ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
Войти
українська
Ваш голос учтен
Сообщение добавлено в Избранные
Ваш голос аннулирован
Показать
Спрятать
Настройки успешно изменены
×
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее
здесь
.
Email
Пароль
Забыли пароль?
Сообщение #
2206235
Просмотреть на стене →
Smooth Pimp
СбУ, ДК, LFC, McL, Гайсин 24.06.2022 в 09:55
№ 2206235
|
Добавить в избранное
Влада дозволила через Крим
Віцепрем’єрка та міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук закликала мешканців тимчасово окупованої Херсонщини виїхати з області тими шляхами, які дозволяють росіяни, зокрема через окупований Крим.
Про це вона сказала на брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ.
За її словами, жителі Херсонщини, особливо ті, в яких є діти, не повинні відмовлятися від можливостей для виїзду, які їм надають окупанти, бо це дозволить пришвидшити деокупацію області українською армією.
“Виїдьте, будь ласка, бо наша армія обов’язково деокуповуватиме ці землі. Наша воля це робити є непохитною. І дуже-дуже важко потім буде відкрити гуманітарний коридор, коли там будуть діти… Ми знатимемо, що там діти, і ми будемо безсилі, і цього дуже не хочеться. Повірте, деокупація буде дуже швидко. Контрнаступ обов’язково буде”, – наголосила вона.
При цьому віцепрем’єрка закликала скористатися для виїзду тимчасово окупованим Кримом, виданими для цього окупантами “фейковими” документами і запевнила, що українська влада за це не каратиме.
+1
Редактировать
Ответить
Нравится
Последние новости
Джерело: Вінгер "Динамо" Владислав Кабаєв вже сьогодні може повернутися до тренувань після травми
Дмитро МИХАЙЛЕНКО: "Дуже задоволений Пономаренком, він вийшов на заміну мотивований і з бажанням"
«Не совсем понимаю смысл вызова Цыганкова в сборную», — спортивный врач
Александр Шовковский: «Всегда и всюду всё решает индивидуальное мастерство»
Иван Гецко: «Ситуация с заменой Михавко? Шовковский тут ни при чем»
Мирон Маркевич: «Не сказал бы, что «Кристал Пэлас» в матче с «Динамо» создал много реальных голевых моментов»
Александр Севидов: «С хорошей скоростью был только Тымчик»
Юрій ВІРТ: "Шахтар" знайшов свою гру, а "Динамо" – ні"
Олег ШЕЛАЄВ: "Можливо, тренерський штаб "Динамо" думав, яку схему залишити далі – п'ятьох захисників чи чотирьох, але 6 хвилин грати у меншості – це мені незрозуміло"
«Матч с киевским «Динамо» определённо будет тяжёлым», — главный тренер «Самсунспора»
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%