ФУТВОЛ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
Войти
українська
Ваш голос учтен
Сообщение добавлено в Избранные
Ваш голос аннулирован
Показать
Спрятать
Настройки успешно изменены
×
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее
здесь
.
Email
Пароль
Забыли пароль?
Сообщение #
2199560
Просмотреть на стене →
Smooth Pimp
СбУ, ДК, LFC, McL, Гайсин 23.05.2022 в 10:13
№ 2199560
|
Добавить в избранное
Описуючи суть схеми, Медведчук деталізував роль у ній колишнього президента Петра Порошенка. А саме, що той не лише звернувся до Медведчука з проханням сконтактувати з керівництвом РФ, а й забезпечив прийняття необхідних рішень в усіх українських інстанціях.
«Щоб цей трубопровід став приватною власністю, а по факту – власністю самого Порошенка, необхідно було виконати низку дій… Суди, прокуратура, Антимонопольний комітет, Фонд держмайна – всі вони приймали рішення, звісно, необхідні для особистих інтересів президента Порошенка», – повідомив Медведчук.
Таким чином, затриманий запевняє, що питаннями трубопроводу він займався на прохання експрезидента. І зрештою за рік роботи трубопровід заробив для його власників вдвічі більше коштів, ніж було вкладено в його викуп – до 42 млн доларів США. А з травня 2019 року, тобто після припинення повноважень Порошенка, прокачка дизелю через магістраль припинилася.
Крім того, Медведчук розповів деталі налагодження у 2014-2015 роках механізму закупівлі вугілля для потреб енергетики України на тимчасово окупованих територіях так званих «Л/ДНР», практично – у ватажків бойовиків.
«У цьому була задіяна фактично вся верхівка державного апарату, починаючи з Президента і закінчуючи міністрами, правоохоронцями і тими, хто безпосередньо реалізовував цю схему», – пояснив затриманий.
Редактировать
Ответить
Нравится
Последние новости
Прем'єр-ліга затвердила дату та час матчу 30-го туру "Динамо" - "Колос"
Олександр КУЧЕР: "Це, мабуть, той момент, коли ти незадоволений нічиєю з "Динамо", чемпіоном України"
Джерело: Кучер перед матчем з "Динамо" усунув від команди трьох легіонерів та тренера воротарів
«Ярмоленко и Буяльский — это не просто лидеры. Ни в одной другой команде УПЛ нет игроков с таким опытом», — журналист
Шовковский стал третьим представителем «Динамо», которому удалось стать чемпионом Украины и как игроку, и как тренеру
Александр Хацкевич: «30-е чемпионство для «Динамо» выиграло «динамовское сердце» — Александр Шовковский. Это очень символично»
Олег КУЗНЕЦОВ: "Динамо потрібно посилювати практично кожну позицію, окрім лівого захисника"
Гравці "Динамо" відповіли "Шахтарю" після перемоги у Прем'єр-лізі: кияни зробили фото у стилі зірок "Барселони"
Цыганков отличился голевой передачей в матче за «Жирону» (ВИДЕО)
«С «Динамо» играли довольно хорошо и могли забивать ещё», — нападающий «Черноморца»
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%