Сообщение #2198514 Просмотреть на стене →

Ну, не буду нічого в фб, але тут напишу.

Друже Грін!

Я розумію твої тривоги та сумління щодо влади та її представників. Я теж не задоволений багатьма їх діями. Я теж хочу, щоб наша влада була обізнана та бездоганна. В майбутньому я не хочу їх бачити. Але ми зараз знаходимось у дуже складній ситуації, де треба балансувати та маніпулювати усім, що є.
Так, усі зараз можуть задіяти мем "не на часі", але я підтримую критику влади, вона не така, як нам треба, вона не та, що ми хотіли.
Так, вони хвойди, падали і підараси. Але.
В нас зараз іншої немає. Немає блять, і оте чорне, що зараз йде, воно нічого! блять не змінить. Ти зараз можеш змінити владу на кращу? Ні. Від того, що я зараз теж буду її підарасити щось зміниться? Ні, для цього потрібен майдан. Або наступні вибори. Повір мені, ми теж боремося проти свавілля дурної влади на місцях, де гуманітарка зникає, або захищаємо директора нашого шпиталю, як можемо, сітки, тачки, плитоноски, в нас просто немає часу на гівно.
Тому прошу, якщо в тебе все чорне, мішай з нашим білим.
 
+4
Последние новости
"Маккабі" Тель-Авів - "Динамо". Ліга Європи. Прев’ю. LIVE 21:00. Повернутися на шлях перемог у єврокубках "Динамо" провело передматчеве тренування напередодні гри з "Маккабі" в Лізі Європи «Эпицентр» и «Динамо» договорились: Нагорняк подтвердил аренду Супряги «Эта игра создала меня и дала мне всё», — бывший форвард «Динамо» объявил о завершении карьеры Колонка Сергея Тищенко. Нужно ли «Динамо» подписывать еще одного вратаря? Представляємо арбітра матчу "Маккабі" Т-А - "Динамо": Гіоргі Круашвілі Воспитанник «Динамо» из «Колоса» интересен «Полесью» и «Карпатам» Екс-форвард "Динамо" Ідейє вирішив завершити кар'єру футболіста Джерело: Самба Діалло планує повернутися до "Динамо", інформацію про його дискваліфікацію спростували Андрей Оберемко: «Причины неудачи «Динамо» с «Пафосом» — нереализованные моменты в первом матче и грубые ошибки в обороне»
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%