Сообщение #2184701 Просмотреть на стене →

Роман Донік

Є такий типу експерт в США Scott Ritter. Звинувачували його у ЗМІ, що працює на РФ. Ну це як у нас експерти та журналісти деякі. Пишуть що він відставний офіцер розвідки КМП США. Але американці чогось називають його засудженим педофілом. Неодноразово засвітився в тому що виправдовував звірства окупантів, та розповідав англомовній аудиторії, що Росія веде еталонну та вдалу війну з точки зору військової науки. Так от він видав "експертну думку", що більша частина артилерійських систем ЗСУ "знешкоджена" росіянами. Посилання на те лайно давати не буду.
Але в ЗСУ того нічого не знали, бо нема часу в тирнетах сидіти і просто продовжували відбивати наступ та пиздити окупантів. Тільки за вчора в різних локаціях в смузі "ОУВ Слобода" втрати ворога склали 10 танків, 5 БМП, 2 МТЛБ, 3 БПЛА. І ще ндолюдей втратили 157 (підтвердженими). Сюди ще не увійшли втрати під Топольським де наша арта розгатила батарею на вогневій позиції, та під Забавним, де накрили "Градами" ТПУ батальйону. Бо данні ще уточняються. Але тільки на ТПУ згоріло 10-15 машин. Так що да, знешкодили так знешкодили. Ще трохи знешкодять, і наступами не буде чим. Денаціфікатори мамкіни.
Тримаймося, незламні. Довіряємо ЗСУ та допомагаємо хлопцям нищити ворога.
 
+8
Последние новости
Журналіст про скандал із Бленуце: "Ми маємо ситуацію, з якої дуже важко вийти в плані менеджменту. "Динамо" не може відіграти цю історію назад" Блогер про Бленуце: "YouTube-канал "Динамо" надає йому майданчик, він виходить і розповідає, як хитав маму товариша Путіна, Аліну Кабаєву, всіх дітей, і тоді зникнуть усі питання" Смоловий про Бущана: "Людина мало не плакала, коли її відпускали з "золотої клітини", минає півроку, і вона повертається в рідне болото. Це виглядає настільки огидно, що просто..." Олег Федорчук: «Не знаю, кто и как выбирает «Льва матча». Забарный неоднократно ошибался в этой встрече» Леонід БУРЯК: "Чому в старті вийшов Довбик, а не Ванат? Можна що завгодно говорити" Колишній нападник "Динамо" Шкурін перейшов у "Катовiце" Назарий Русин: «Перешёл в «Арку», чтобы играть в футбол. Не хотел бы играть — остался бы в «Сандерленде» Мирча Луческу раскритиковал вратаря после 0:3 Румынии от Канады Тренер молодіжної команди "Фламенго" пояснив, чим новачок "Динамо" Шола не підійшов бразильському клубу Функціонер "Фламенго" про новачка "Динамо" Шолу: "Можна зібрати найкращий урожай яблук на світі, але якщо тобі потрібні груші..."
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%