Сообщение #2184061 Просмотреть на стене →

Учасникам, які наприкінці тижня думали, що поїдуть до Німеччини в понеділок вранці, у п'ятницю вдень повідомили, що плани змінилися.

І Блінкен, і Остін сіли у військові транспортні літаки C-17 рано-вранці в суботу на Об'єднаній базі Ендрюс в Меріленді і піднялися в повітря, зберігаючи секретність своєї місії.

Ця таємниця зберігалася приблизно до половини дев'ятигодинного польоту до Польщі.

У суботу вдень під час прес-конференції у столиці України Зеленський у явно неспрограмованому виступі оголосив, що Блінкен та Остін прибудуть до Києва наступного дня.

Незабаром після цього з каюти Остіна у вантажному відсіку С-17 вийшов високопоставлений представник оборонного відомства і дещо зніяковіло повідомив трьох репортерів, які супроводжували міністра оборони, що президент Зеленський зірвав прикриття операції, і майбутнє поїздки неясно.

Проте чиновники Пентагону передбачили безліч непередбачених обставин, і витік деталей секретної поїздки був одним із них.

Тож літаки двох членів кабінету міністрів полетіли далі.

Після прибуття до Польщі рано-вранці у неділю пан Блінкен та пан Остін сіли в автомобілі та переїхали через кордон з Україною, щоб розпочати 11-годинну поїздку на поїзді до Києва.

Їх супроводжували лише кілька співробітників, а їхнє місцезнаходження відслідковувалося хвилина за хвилиною у військово-тактичному оперативному центрі США в Польщі.

Поки секретарі перебували на шляху до Києва, високопосадовець Держдепартаменту та високопоставлений представник оборонного відомства запропонували журналістам у Польщі попередньо ознайомитися з тим, що Блінкен та Остін пропонуватимуть панові Зеленському.

У чиновників не було жодної інформації про те, чи морські піхотинці охоронятимуть посольство в Києві, коли воно знову відкриється, але вони додали, що Байден планує швидко призначити посла, який очолить посольство.

The New York Times
 
Последние новости
"Динамо" - "Кішварда". Контрольний матч. Прев'ю. LIVE 18:00. Взяти реванш за прикру поразку "Динамо" – "Кішварда" 0:2. Контрольний матч. Угорці забили по голу у кожному з таймів. Стенограма матчу Бразильська преса: ФІФА дозволила "Інтернасьйоналю" продовжити оренду Вітінью. В "Динамо" він вже не повернеться Артем СТАРГОРОДСЬКИЙ: "Коли Лобановський приходив на "Динамо-2", то ніхто взагалі не зупинявся. Ми обережно дивилися, що він буде робити" Тренувальні збори "Динамо". День 6: підготовка до першого спарингу, тест йо-йо для збірників «И тут ко мне на Mercedes подъехал Максим Шацких. Спросил: «Что, подвезти?», — воспитанник «Динамо» Ростислав ТАРАНУХА: "Моя перша зарплатня в "Динамо"? Я не знав, куди дівати ці гроші. Бували випадки, що у хлопців від великих коштів дах зривало" Екс-гравець "Динамо": "Шапаренко, Дубінчак, Циганков - це плід роботи Реброва, Мельгоси та Вісенте Гомеса" Артем СТАРГОРОДСЬКИЙ: "З мого покоління найкращу кар'єру в "Динамо" зробив Лисицький. Чимось він сподобався Лобановському" Ростислав ТАРАНУХА: "Мій найбільш пам'ятний матч? Це як ми з "Оболонню" перемогли "Динамо" в Кубку України"
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%