Сообщение #2145910 Просмотреть на стене →

Cy
Roman Donik
7m ·
На Харків лізуть з усіх шпарин. З трьох напрямків. Хочуть відрізати місто за заблокувати. Мілкі групи прориваються. Їх реально до біса. Але треба розуміти, що поки не підійдуть резерви, пальне та БК, це не ті сили які можуть захопити місто. Їх мало, вони втомлені.
Надія міста на те, що збройники зможуть перерізати постачання. Вчора велику колону розбомбили, дві маленькі теж не дійшли. На ніч вони відкатуються і ховаються щоб не ночувати в полі. Або лізуть в забудову. В забудові в них більше шансів на виживання. Але вони всі мають бути вбиті.
І ще - вони будуть і будуть обстрілювати Харків артою, РСЗО та ракетами. По цивільній інфраструктурі. Щоб зломити опір та нас з вами. Тримаймося
 
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%