ФУТВОЛ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
Войти
українська
Ваш голос учтен
Сообщение добавлено в Избранные
Ваш голос аннулирован
Показать
Спрятать
Настройки успешно изменены
×
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее
здесь
.
Email
Пароль
Забыли пароль?
Сообщение #
2144248
Просмотреть на стене →
MGUkrMaks
Audioslave, Wien 24.02.2022 в 22:10
№ 2144248
|
Добавить в избранное
Генеральний штаб ЗСУ (21:52)
На цей час з 90 БТГр на територію України введено понад 60 батальйонних тактичних груп. Основні зусилля противник зосереджує на Слобожанському, Сіверському, Таврійському напрямках.
Основною метою операції є блокування Києва, створення сухопутного коридору до півострова Крим та самопроголошеної ПМР.
Для цього висаджено повітряний тактичний десант: до 200 російських солдат на аеродромі ГОСТОМЕЛЬ.
На підступах до ХЕРСОНА ведуться бої. Противник намагається обійти місто зі сходу та продовжити наступ у напрямку МИКОЛАЇВ. Нанесено два ракетних удари по БУЯЛИК.
Угруповання Сил оборони продовжує ведення оборонної операції по відсічі збройної агресії.
Механізовані та танкові підрозділи ведуть оборону на півночі по рубежу Перемога-Глухів. Колона російських окупантів зупинена. 1 отбр продовжує бій на околиці ЧЕРНІГОВА.
На слобідському напрямку ведеться оборона по рубежу ДОВЖАНКА, ДВОРІЧНА, АРТЕМІВКА, КОТУЗІВКА, ХАРКІВ, ДЕРГАЧІ, ДОВЖИК, МУРАХА, ОХТИРКА, СУМИ.
Противник має вкрай низький моральний стан. Красномовний приклад – оборона Сум та Охтирки. В Охтирці малочисельний підрозділ забезпечення, озброєний лише стрілецькою зброєю, зачистив рідне місто від штурмового батальйону росіян.
Військові звертаються до громадян: кожна пляшка запалювальної суміші з даху на ворожий танк, кожен постріл з мисливської зброї по авто окупанта різко знижує наступальні апетити загарбників, надає значну перевагу силам оборони у відсічі збройної агресії.
Редактировать
Ответить
Нравится
Последние новости
Джерело: "Динамо" ухвалило рішення щодо легіонера, який перебуває на перегляді
ЗМІ: Турецький клуб уважно стежить за захисником "Динамо"
Олег Федорчук: «Динамо» по ходу сезона просто не выдержало темпа, нагрузок»
Олег ФЕДОРЧУК: "Шапаренко вже навіть втратив місце в основному складі "Динамо". Не знаю, що з ним не так…"
Джерело: "Динамо" прийняло рішення попрощатися з Бленуце, але за однієї умови
Стало известно, сколько «Бешикташ» готов заплатить за трансфер Шапаренко
Андрей Ярмоленко: «Переход в «Актобе»? Ничего об этом не знаю»
Блэнуцэ интересен не только бухарестскому «Динамо»
Джерело: "Динамо" стежить за турецьким легіонером "Вереса"
«Динамо» интересен турецкий полузащитник «Вереса»
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%