ФУТВОЛ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
Войти
українська
Ваш голос учтен
Сообщение добавлено в Избранные
Ваш голос аннулирован
Показать
Спрятать
Настройки успешно изменены
×
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее
здесь
.
Email
Пароль
Забыли пароль?
Сообщение #
2128337
Просмотреть на стене →
Здравый смысл
Динамо (Київ), Україна 10.02.2022 в 22:50
№ 2128337
|
Добавить в избранное
Служба безпеки України
· 5 год ·
СБУ зірвала спецоперацію російських спецслужб, які замовили українських «тітушок» для провокацій у РФ
СБУ викрила громадян України, які за завданням російських спецслужб мали вчинити провокації проти населення РФ. З цією метою вони завербували трьох мешканців Київської області, які є вихідцями з кримінальних кіл. Для виїзду в Росію їх мали забезпечити підробленими документами.
За попередніми даними, спецслужби РФ ретельно розробляли план провокацій і диверсій, спрямованих проти власного населення. І в цьому мали намір звинуватити нашу державу. Або ж використати як чергову причину для виправдання подальшого тиску на Україну.
Завербовані отримали завдання сформувати дві групи по п’ять осіб у кожній. Виїзд першої був запланований у найближчі дні.
Зловмисникам розробили покрокову інструкцію дій, а всю детальну інформацію вони мали отримати вже на місці, в РФ. За участь у провокаціях обіцяли по $4 тис. кожному.
Куратори запевнили «тітушок», що після того, як завдання буде виконане, їх відправлять додому. Проте, за наявними даними, провокаторів планували показово ліквідувати під час затримання.
Співробітники СБУ запобігли цьому сценарію. Організаторів та їхніх спільників одночасно було затримано у Києві та області.
Редактировать
Ответить
Нравится
Последние новости
Иван Кривошеенко: «Ребров — тренер для клубной команды. Не получается у него в сборной»
«Динамо» ищет усиление на две позиции, — источник
Михайло СПІВАКОВСЬКИЙ: "Частково я згоден, що рівень Кане та Брунінью не відповідає рівню завдань "Динамо"
ФК "Динамо" на фестивалі FANCON 2025. Представлення коміксу про Андрія Ярмоленка
Віктор ХАРЧЕНКО: "Мабуть, Шовковський зрозумів, що такий Михайленко потрібен і його команді"
Директор ДЮСШ "Прилуки": "Бражко десь знизив до себе вимоги, а Михайленко скористався своїм шансом"
Джерело: "Динамо" повернулося до кандидатури Саліфу Сума
Журналіст пояснив, які клуби можуть придбати Бражка та Ваната за прийнятні для "Динамо" гроші
«Я говорил маме Михайленко: «Коля будет играть в Динамо и сборной», — директор ДЮСШ «Прилуки»
Цыганков — в фокусе внимания трех клубов АПЛ
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%