Сообщение #2127043 Просмотреть на стене →

Мешканка Нової Зеландії Лінда Макалістер вирішила продати свого чоловіка на аукціоні після того, як він, залишивши її з двома дітьми вдома, поїхав на рибалку.

Як зазначається Лінда та її чоловік Джон побралися у 2019 році. Вони виховують двох синів. Нещодавно під час шкільних канікул чоловік поїхав на риболовлю, а Лінду з синами залишив вдома. Цей вчинок чоловіка її дуже розлютив. Тому їй спало на думку виставити чоловіка на продаж на онлайн-аукціоні TradeMe.

"Продається чоловік. Зріст — 184 сантиметри. Вік — 37 років. Полюбляє полювання та риболовлю, захоплюється фермерством. Можливо, буває тривожним у незнайомій обстановці, але вміє заспокоюватися самостійно. Легкий в управлінні. Мав кількох власників. Обміну та поверненню не підлягає", — написала жінка в описі "товару".

Також вона запевняла покупців у лояльності свого чоловіка, додаючи, що його потрібно "просто годувати та поїти". При цьому жінка застерігала покупців, що Джон потребує домашнього навчання і наразі у неї на це "немає ні часу, ні терпіння".

За даними видання, оголошення привернуло велику увагу в Інтернеті завдяки своєму химерному та детальному опису чоловіка, якого виставили на продаж. Ця витівка дружини сподобалася й Джону, і він уважно стежив за процесом торгів. Чоловік був переконаний, що за нього заплатять чималі гроші, але у підсумку запропонували лише трохи більш як 70 доларів. Пізніше оголошення зняли за порушення правил сайту. У TradeMe зазначили, що подібний "товар" вперше виставлявся на продаж.

Интересно, чел очень огорчился, что за него всего 70 баксов дали? С другой стороны, это же целых 70 басков
 
+1
Последние новости
Колонка Александра Липенко. Вторая кубковая вершина киевского «Динамо» «Победы над «Динамо», «Шахтером» и «Полесьем» логичны и закономерны», — генеральный директор ЛНЗ Тарас Михалик: «Бросалось в глаза, что «Динамо» прибавило в скорости» Мілевський - про Кравця: "Якщо "Динамо" багато зробило для твого формування як футболіста, як особистості, - це, м'яко кажучи, негарно так говорити про "Динамо" Артем МІЛЕВСЬКИЙ: "Не розумію, як можна було зробити трансфер Бленуце до "Динамо" – адже це не "Кудрівка" Всі шість суперників "Динамо" в Лізі конференцій вийшли далі, п'ять з шести суперників "Шахтаря" вилетіли. Киянам забракло очка до стикових матчів Володимир ЗВЄРОВ: "Не знаю навіть, чи дивився Бленуце матч "Динамо" з "Ноа". А Пономаренка ховали від нас півроку" Олег Федорчук: «Бросилось в глаза, что «Динамо» начало намного больше двигаться» «Лейпциг» и «Айнтрахт» тоже интересуются Миколенко В'ячеслав ЗАХОВАЙЛО: "Чітко проглядаються проблеми в організації атак "Динамо". Єдиний, хто мене потішив, це Пономаренко"
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%