Сообщение #2125328 Просмотреть на стене →

Луценко:
Прес конференція Гаранта і його Супутник.

В січні 2022 Україна після довгої перерви запустила супутник.
«Супутник спочатку називався Січ-2-1, оскільки був модифікованою версією Січ-2, який запустили 2011 року. Перейменували супутник у Січ-2-30, оскільки президент Зеленський доручив запустити його саме в рік святкування 30-річчя незалежності»

Да, спочатку Маск напружився - такого одоробла в стилі радянських 90-х у космосі давно не бачили.
Байден з Макроном в 2019 теж спочатку причманіли - такого балабола в світовій політиці не було з часів Хрущова.

«Із запущеним на орбіту 13 січня українським супутником Січ-2-1 ("Січ-2-30") досі не вдалося встановити стійкий зв'язок,»- заявила днями пресслужба КБ "Південне"

І Маск і Байден з Макроном довго прислухалися, звязок був не стійкий. Вдалося почути лише, що сигнали і спутник і гарант видають однакові: пі-пі-пі.

Далі поки не розчули.
Батарейки сіли. Бо сонячні батареї не в ту сторону повернуті.

«В КБ "Південне" уточнили, що наразі орієнтація супутника залишилася такою, коли на робочі поверхні сонячної батареї потрапляє лише відбите від поверхні Землі сонячне випромінювання або короткочасне пряме випромінювання під досить малим кутом»

Так що наразі ми самі. Байден, НАТО, Space-X, не нагнітайте паніку і не заважайте нашим трошки дефективним виробам в космосі й в політиці йти своїм мало кому зрозумілим курсом.

«Закладені ще на етапі розроблення та створення космічного апарата інженерні рішення й алгоритми роботи дозволили "Січ-2-1" провести самостійне перезавантаження та поновити свою працездатність в енергозберігальному режимі", – уточнюється у повідомленні.

ПІ-пі-пі-пі
Пі- пі
Пі
 
+1
Последние новости
Игорь Суркис: «Могу откровенно сказать: все усилия были направлены на победу в чемпионате Украины» "Динамо" вітає Миколу Михайленка з 24-м днем народження Президент "Динамо": "Провал у єврокубках? Цього сезону все було поставлено на виграш чемпіонату України" Президент "Динамо" назвав три позиції, які клуб хоче підсилити влітку Президент "Динамо" зізнався, хто був дуже зацікавлений у запрошенні Анхеля Торреса в команду Фонд братьев Суркис и ФК «Динамо» (Киев) восстановили одно из отделений «Охматдета» 22 мая. Сегодня родились... Михайленко — 24 Журналіст: "Виховання молодих гравців в "Динамо" стає бізнесом. Це має бути прикладом для всіх" Ігор СУРКІС: "Запитав у Шовковського, чи потрібен йому Ярмоленко. Хоча мені з ним у якості спортивного директора було б легше" Телеканал 2+2 транслюватиме футбольний матч "Динамо" - "Колос"
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%