Сообщение #2125306 Просмотреть на стене →

2AG (28.01 в 22:27) № 2125303
-----------------------------------------
Нинішні та колишні чиновники США кажуть, що конкретні показники – наприклад, запаси крові – мають вирішальне значення для визначення того, чи буде Москва готова здійснити вторгнення до України, якщо президент Росії Володимир Путін вирішить це зробити.

Троє американських чиновників, які говорили про запаси крові, відмовилися сказати конкретно, коли Сполучені Штати помітили їх рух до формувань поблизу України. Однак двоє з них сказали, що це було протягом останніх тижнів.

Нагадаємо, раніше видання The Wall Street Journal повідомляло про прибуття медичних підрозділів армії РФ до кордонів з Україною. Джерело: https://censor.net/ua/n3312869
 
Последние новости
Польський журналіст пояснив, чому півзахисник "Динамо" Кирило Пашко досі не перейшов у "Лехію" Сергей Чуйченко: «Теперь и для «Динамо», и для «Маккаби» победа в этой двухматчевой дуэли является делом чести» Іван ГЕЦЬКО: "Зараз дається взнаки пасивність "Динамо" на трансферному ринку" Юрій ВІРТ: "Динамо" та "Маккабі" сьогодні покажуть гру на зустрічних курсах" Иван Гецко: «Было бы неплохо, чтобы матч «Маккаби» — «Динамо» завершился вничью» Букмекеры не видят фаворита в матче «Маккаби» — «Динамо» и ожидают 1:1 Йожеф САБО: "Сьогодні "Динамо" зіграє з "Маккабі" внічию, але за сумою двох матчів не пройде далі" Йожеф САБО: "В ідеалі "Динамо" потрібно придбати 4-5 нових гравців, щоб справді підсилитися" «Маккаби» — «Динамо»: где смотреть, онлайн трансляция. Первый матч раунда плей-офф квалификации Лиги Европы "Маккабі" Тель-Авів - "Динамо". Ліга Європи. Прев’ю. LIVE 21:00. Повернутися на шлях перемог у єврокубках
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%