ФУТВОЛ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
Войти
українська
Ваш голос учтен
Сообщение добавлено в Избранные
Ваш голос аннулирован
Показать
Спрятать
Настройки успешно изменены
×
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее
здесь
.
Email
Пароль
Забыли пароль?
Сообщение #
2125013
Просмотреть на стене →
LaTeraL
Динамо Киев, Киев 27.01.2022 в 21:29
№ 2125013
|
Добавить в избранное
2deeppurple78 (27.01 в 21:23)
№ 2125010
-----------------------------------------
Та нічо. То було давно. Більше 100 років тому)
На місті отої клумби у Ботсаду була величезна воронка.
Справа в тому що отам, на місті нижнього Печерську, так би мовити, були гарнізонні артилерійські склади. Величезні - там по ходу було пороху і боєприпасів для всього військового округу - перша світова була поруч. Якраз десь там де зараз Ботсад і будівлі оті склади і знаходились. Ну видно тому що там була висока місцина і її не могло залити всякими Либідями і іншими потоками і потічками.
А на саперно-слобідській жили артилеристи, сапери і всякі інженерні люде. І от одного дня, 6 червня 1918 року ото все шо там було накопичено - їбонуло. Хто то зробив ХЗ. Може німці, може роспиздяйство. Але шибки повилітали аж на Хрещатику. Є фото навіть з дирижабля.
Звісно що там залишилась пустеля і загинула купа народу. Може тому і вирішили потім зробити там ботсад.
+1
Редактировать
Ответить
Нравится
Последние новости
Андрій ШАХОВ: "Критика Блохіна? У нього був найсильніший склад "Динамо" в цьому столітті"
«Висла» готовится сделать «Динамо» предложение по Блэнуцэ
Виталий Пономарёв: «Мы сможем конкурировать с «Гентом». Это показали наши матчи с «Динамо», «Шахтером», и «Полесьем»
У "Вєчисті" розповіли, чого очікують від сьогоднішнього матчу з "Динамо"
"Динамо" посіло друге місце в сезоні УПЛ за відсотком володіння м'ячем
«Сегодня значение Конституции приобретает еще больший вес», — поздравление Игоря Суркиса с Днем Конституции Украины
"Динамо" привітало всіх українців з Днем Конституції
«Динамо» на сборе в Австрии: отработка тактических элементов накануне матча с «Вечистой»
"Динамо" проведе спаринг наступного дня після свого першого матчу з "Університатею Клуж". Визначено суперника
Официально. «Динамо» на следующий день после матча с «Университатей» проведет спарринг
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%