Сообщение #2123727 Просмотреть на стене →

U.S. Embassy Kyiv Ukraine
Вчора о 10:43 ·
🇺🇦 Росія не лише агресивно розмістила понад 100 000 російських військових на кордоні з Україною, але й активно поширює брехню, яка вводить громадськість в оману, щоб приховати що саме Росія спричинила цю кризу. Спроби Росії поширювати неправду про Україну тривали десятиліттями.
Росія намагається замаскувати свою агресію щодо України використовуючи ревізіоністську історію, вдаючи жертву та применшуючи основні права суверенних країн на вибір власного шляху.
Ми чітко наголошуємо: Росія несе відповідальність за свою агресію проти України. Сполучені Штати та наші партнери та союзники все ще наполягають на використанні дипломатичних шляхів.
Ми висвітлюємо російську дезінформацію. За посиланням – деякі факти про вигадки Росії щодо НАТО та України.
https://www.state.gov/fact-vs-fiction-russian-disinformation-on-ukraine/?fbclid=IwAR0nSypdbUu4Y9uZ88Y4KD-Ja7J73oYHeFyvN6CgxUxTyJN3zSTknkZDeQQ
США нарешті наповну включаються в інформаційну війну проти РФ.
 
+8
Последние новости
"Лівий Берег" - "Динамо". Першість U-19. Прев'ю. LIVE 17:00. Випробування київським дербі Віктор ВАЦКО: "Багато хто говорить, що Біловар не рівень "Динамо". Але зараз рівень "Динамо" - це центральний захисник Біловар" Журналіст: "Х*р хто згадає, що завдяки Біловару "Динамо" забило "Вересу" перший м'яч. А помиляються всі - той же Михавко, Тіаре "нарізав" так, як італійський м'ясник нарізає салямі" Арбитра матча «Карабах» — «Динамо» однажды уже обслуживал поединок с участием «Динамо» и Ярмоленко в составе Александр Кучер: «По пенальти для «Динамо» в матче с «Вересом» вопросов нет — чистый одиннадцатиметровый» Букмекеры уверены, что «Динамо» пройдёт «Карабахом», но фаворитом ответного матча считают азербайджанский клуб Михаил Спиваковский: «Перед матчем с «Карабахом» к команде пришел Игорь Суркис, и была такая пистонизация, какой не было давно» «Очень интересно играть против футболистов, которые есть в УПЛ-2. Другой уровень», — капитан «Динамо U-21» «Первый матч с «Динамо» прошел при полном преимуществе «Карабаха», — бывший нападающий сборной Азербайджана Журналіст назвав таланта "Динамо", який незабаром дебютує за першу команду
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
12%
12%
Менше трьох місяців
25%
25%
До півроку
22%
22%
До року
15%
15%
Більше року
25%
25%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%