Сообщение #2079456 Просмотреть на стене →

Ведучий шоу "ТаТоТаке" Михайло Співаковський висловився про перспективи Самба Діалло в "Динамо".



- У Діалло майже унікальні цифри. Біжить з м'ячем, всіх обводить і вичавлює зі статистики більше, ніж дозволяє ситуація. Півтора результативної дії за матч - це показник близький до Роналду і Мессі в їх кращі сезони. Правда, на зовсім іншому рівні. За статистикою в першості U-19 чемпіонату України поруч стоїть тільки Гільєрме Сміт з "Зорі". Але він нападник, а Діалло лівий вінгер.



Самба належить кампанії екс-функціонера "Монако" Вадима Васильєва. До Києва він приїжджав в якості копійчаної рушниці, яку можна повісити на стіну. Авось вистрілить. Рушниця не просто вистрілила, а бабахнула. Діалло відвозив "Барселону" і "Баварію" в Юнацькій лізі УЄФА. Зараз перед "Динамо" стоїть питання: а що зараз з ним робити? Васильєв нещодавно приїжджав до Києва, і з Діалло був підписаний дорослий контракт. Якби його не було, влітку його могли б забрати абсолютно безкоштовно.



Перед Суркісом зараз розвилка. Продавати Діалло, поки він на піку. Я спілкувався зі скаутами з Європи - там не те, щоб черга, але вже з'являється інтерес з боку клубів Німеччини та Іспанії. Італії він не дуже походить. У Діалло зріст 1,68 см, а Інсіньє там може бути тільки один. Не знаю, скільки зараз можна вичавити за нього грошей. Два мільйони або три. До п'яти - це край. Може є сенс продавати його зараз, поки воно гаряче. Самба досить працьовитий хлопець, у нього хороші показники єдиноборств. З нього можна ліпити щось для першої команди.



У дублі "Динамо" просто експлуатують його кращі якості і не закладають ту кількість алгоритмів, які потрібно закладати в потенційно сильного футболіста. Але що з ним робити в першій команді "Динамо", якщо там є Вітінью, де Пена і Вербич? Діалло потрібно розвивати, щоб він через п'ять років коштував хоча б 15 млн.


Конечно продавать. Слепить с него у нас могут разве, что кусок говна
 
Последние новости
ФОТОрепортаж: награждение «Динамо» золотыми медалями чемпионата Украины сезона-2024/25 Александр Шовковский: «Важно, что это чемпионство добыто при почти полном составе украинских игроков и без единого поражения» Рубен Аморим сказал Гарначо, чтобы тот искал себе новый клуб Вихованець "Динамо" оголосив про завершення кар'єри у 33 роки "Динамо" не буде сіяним. Визначилися потенційні суперники киян у третьому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів Визначився колір форми "Динамо" на сьогоднішній матч проти "Колоса" "Динамо" здобуло 31-й комплект нагород чемпіонату України. Хто брав медалі за всю історію існування цього турніру Мирча Луческу: «Цена успеха — зависть, цена поражения — одиночество!» «Впервые напился в 8 лет», — Алиев поделился воспоминаниями о детстве в россии Євген МАКАРЕНКО: "Буду дзвонити Сергію Реброву, в мене є канадська віза"
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%