Сообщение #1967488 Просмотреть на стене →

Поки сьогодні, 21.04.2021, Х.йло щось там бліяло про «красные линии, которые мы сами будем определять» – Американський стратегічний розвідувальний БПЛА RQ-4B Global Hawk здійснив політ у берегів тимчасово окупованого Росією Криму!
І не просто біля берегів, а в зоні, яку росіяни незаконно закрили для польотів через «навчання» своїх флотів! Це видно зі скріна з сайту «Флайтрадар».
окрім американського БПЛА, сьогодні ж, біля Кримського узбережжя буди помічені стратегічний розвідувальний літак RC-135 Rivet Joint та патрульный протичовновий літак P-8 Poseidon ВПС США, а також літак дального радіолокаційного виявлення E-3F Sentry ВПС Франції.
 
+5
Последние новости
Главный тренер «Жироны» прокомментировал возвращение Цыганкова на поле после травмы «Ничейный итог матча с «Динамо» — справедливый», — защитник «Зари» 19 октября. Сегодня родились... Хацкевичу — 52 Журналіст: "Вже сам всесвіт каже "Динамо", що тут щось не так, і поки немає жодних передумов, що все це може закінчитися найближчим часом" Олександр САПУТІН: "Звичайно, "Зоря" грала на перемогу, але з такою командою, як "Динамо", вдалося забрати очки – це дуже добре" «С «Динамо» мы играли на победу», — вратарь «Зари» «Всё просто», — Олег Саленко объяснил неудачи «Динамо» Журналіст: "Вже всесвіт каже "Динамо", що тут щось не так, і поки немає жодних передумов, що все це може закінчитися найближчим часом" Роман ВАНТУХ: "Знали, що проти "Динамо" у нас точно буде момент. Треба було просто його використати" «Заря» — «Динамо» — 1:1. ФОТОрепортаж
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%