Сообщение #1955046 Просмотреть на стене →

Збірна України з футзалу офіційно отримала путівку в фінальну частину чемпіонату Європи 2022.

Команда Олександра Косенка гарантовано увійшла до числа шести найкращих других команд серед восьми груп кваліфікації. На це не вплине навіть результат матчу Україна – Албанія. Нагадаємо, албанці не прибули на гру через спалах коронавірусу, і, швидше за все, їм буде зараховано технічну поразку.

У фінальний турнір Євро-2022 вийшли: Нідерланди (господар турніру), Хорватія, Росія, Азербайджан, Боснія і Герцеговина, Казахстан, Іспанія, Італія, Португалія (переможці груп), Словенія, Словаччина, Польща, Фінляндія, Грузія, Україна (найкращі другі місця).

Ще один учасник визначиться за підсумками плей-оф між командами Сербії та Білорусі (листопад 2021 року).

Фінальна частина ЧЄ-2022 з футзалу відбудеться з 19 січня по 6 лютого 2022 року в Амстердамі і Гронінгені.
 
+2
Последние новости
У продажу квитки на матч третього туру УПЛ "Динамо" - "Колос" Йожеф САБО: "Динамо" сильно бракує швидкості, "Карабах" на своєму полі задавить киян" Стало відомо, хто розсудить матч "Динамо" - "Колос" у третьому турі УПЛ Артем КРАВЕЦЬ: "Зараз я шкодую, що обрав Бурбаса для інтерв'ю про "Динамо" Захисник "Динамо" Олександр Тимчик увійшов до символічної збірної другого туру УПЛ Тарас Михалик: «В Баку «Динамо» сыграет с «Карабахом» вничью и пройдет в следующий раунд» Артем Кравець пояснив, чому Біловара не варто було вилучати за фол у матчі проти "Вереса" Захисник "Карабаха" зацікавив "Омонію" перед матчем Ліги конференцій з "Динамо" Дмитро ШПІРКО: "Тіаре та Біловар регулярно "обрізалися" в матчі проти "Вереса". Ця пара центральних захисників обмежувала можливості "Динамо" Топ-10 легіонерів за всю історію УПЛ з неочікуваних напрямків. Серед них є екс-гравець "Динамо", котрий вже помер
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
12%
12%
Менше трьох місяців
25%
25%
До півроку
22%
22%
До року
15%
15%
Більше року
25%
25%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%