Сообщение #1917165 Просмотреть на стене →

2Andrey (02.11 в 16:21) № 1917160
-----------------------------------------
Зеленського це реально зачепило. Він, схоже, взагалі не був ані сном, ні духом півтора роки, що така зрада в КС, ніхто з оточення не підказав. Потім раз хуєм по лбу - і почав істерично махати шашкою в усі сторони.

Вніс до Ради дичину з відміною судового рішення парламентом (нагадаю, що в Зеленського вища юридична освіта). Це ж хто йому підказав, Портнов напряму чи якийсь проксі.

Тепер істерить в аудіо. Схоже, що інша зелень сама в ахуї - Разумков внесе альтернативний законопроект по КС, фактично визнавши, що президент упоров хуйню.

Зеленський це Джоффрі Баратеон - таке ж дурне істеричне дитя, якому дорослі на голову натягли корону, дали деяку реальну владу, але самі в ахуї.
 
+3
Последние новости
Іван ГЕЦЬКО: "Ярмоленко був дуже потрібен збірній у роздягальні навіть попри те, що мав би мало ігрового часу. Та Ребров чомусь не хотів його викликати" Олег ФЕДОРЧУК: "Ребров давно заслужив на відставку. Він мав покинути тренерське крісло ще півроку тому" Екс-гравець "Динамо" щойно завершив кар'єру, а вже отримав пропозицію про роботу від клубу УПЛ Максим ГІЛЕНКО: "Ярмоленко рідко пробиває пенальті. Це не так, як дехто інший йшов до рекорду, "клепаючи" тільки з "точки" Юрий Гура: «Нравится «Динамо» Костюка — как на дрожжах растут Пономаренко, Редушко, Захарченко» «Блэнуцэ? До лета ещё далеко», — президент бухарестского «Динамо» Юрій ГУРА: "Пономаренко, Редушко та Захарченко зростають у "Динамо", мов на дріжджах" Співаковський розкрив плани Ігоря Суркіса на майбутнє Ярмоленка в "Динамо" В «Буковине» рассказали, когда назовут место проведения кубкового матча с «Динамо». Вариантов — два Бабич пояснив, за які дії Костюка в "Динамо" він найбільше його поважає
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%