Сообщение #1900916 Просмотреть на стене →

Дивлюся краєм ока матч- після першої зустріч (де пощастило дуже) стало ясно, що це практично максимум Тепер отримуємо, що раніше не доотримували Ну як Барса Тільки вона набагато сильніше грає (як би зі скепсисом до Барси не ставився) Кіна не буде Павелко та гопкомпанія- смачного!
Турнір в-принципіи для нас нецікавий А от у суперників стимул є Тому дива й нема І це ще багато новачків за Іспанію грають сьогодні
#VIVAVIVAУКРАЇНА #історіясвітовогофутболу #тенденціїукраїнськогофутболу
 
Последние новости
«С надеждой на лучшее», — азербайджанские СМИ — о матче «Динамо» — «Карабах» Виктор Леоненко: «Шапаренко бежит, выходит один на один. Ну, за 1,5 миллиона надо знать, что делать!» Александр Бабич: «Впервые в новом сезоне игра «Динамо» понравилась. Интересный футбол мы увидели» "Шапаренко? За 1,5 мільйона треба знати, що робити!": Леоненко розібрав матч "Динамо" – "Карабах" Олег Дулуб: «Тройка Тымчик, Шапаренко и Волошин очень понравилась — они сразу добавили «Динамо» скорости» Александр Хацкевич: «Гуцуляк не нашел времени прийти, пожать руку, поблагодарить президента клуба» Олег Федорчук: «Тренерский штаб «Динамо» сделал правильные выводы после прошлых еврокубковых матчей. И игроки усвоили урок» "У Пономаренка є чуйка": Максимов похвалив "Динамо" за перемогу над "Карабахом" і дав прогноз на гру в Баку Експерт: "Це був поки що найкращий матч у виконанні "Динамо" в нинішньому сезоні" Володимир ЗВЄРОВ: "Я здивований тим, як Сич знайшов себе в "Динамо" на рівні сильних суперників"
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
12%
12%
Менше трьох місяців
25%
25%
До півроку
22%
22%
До року
15%
15%
Більше року
25%
25%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%