Сообщение #1899302 Просмотреть на стене →

2valdemarua (30.08 в 21:15) № 1899235
-----------------------------------------
Так і залишав би команду у червні, коли мав на це право. Це називається зверхнім ставленням до контрактних зобов'язань. Так, Мессі зробив вкрай багато для Барселони. Проте нагадую, що саме у Барселоні Мессі став тим, ким він є, і його робота належним чином оплачувалася. І невідомо, як би склалася кар'єра гравця, якби він не потрапив свого часу до Барселони, яка регулярно виховує світових зірок. Тому тут повний паритет. Наскільки я розумію, клуб не допускав порушень контрактних зобов'язань зі свого боку. То чому Мессі дозволяє собі це робити?

Казати про те, що Мессі один "тягнув цей сброд" я взагалі вважаю неприпустими з огляду на те, що Барселона є світовим грандом і поруч із Мессі постійно грали найкращі гравці сучасності. Коли ти писав про "зброд", ти мав на увазі Піке, Хаві, Іньесту, Дані Алвеса, Ібрагімовича, Неймара, Суареса тощо - я правильно розумію? Якщо Мессі такий всесильний, то як так вийшло, що Барселону у його присутності розтрощили у Лізі Чемпионів Рома, Ліверпуль та Баварія? І як там успіхи Мессі у збірній Аргентині - дуже у нього там виходить самотужки "тягнути зброд"? То скільки титулів збірна Аргентини виграла за останні роки?

Щодо коронавірусу та закінчення сезону, то гравець мав би домовлятися про можливість безоплатного залишення клубу поза межами контрактних домовленостей, перш за все, із самим клубом, а не ставати у позу та намагатися перевести їх відношення у публічну площину, щоб таким чином здійснювати тиск на клуб. Це банальна невдячність по відношенню до клубу, який дав Мессі все, що він зараз має.
 
+5
Последние новости
Форвард "Динамо" найкращий гравець чемпіонату U-19 у першій лізі Юрій ВЕРНИДУБ: "Зараз у Реброва не найкращі часи, але він розбереться" Беньямин Вербич: «Мне было очень трудно покинуть «Динамо», я провёл там лучшие годы своей карьеры» «Оставьте меня в покое!», — Мирча Луческу на вопрос о своём будущем в сборной Румынии после поражения от Австрии «Я приглашал Шевченко в «Монреаль», но он решил вернуться в «Динамо», — главный тренер сборной Канады Блогер: "Реброву не підходить тренерська робота у збірній. Ні він, ні його штаб не готові до саме такої специфіки" Сергій РЕБРОВ: "Канада - команда високого рівня. Якщо ми так часто помиляємось в обороні, то нам забивають" Украина — Канада — 2:4. Послематчевая пресс-конференция. Сергей Ребров: «Не могу сказать, что мы играли очень плохо» Александр Петрусенко: «Наибольшие надежды в «Динамо» возлагались на Шапаренко, Миколенко и Попова. Но было еще два таланта...» Олександр ПЕТРУСЕНКО: "Найбільші надії в "Динамо" покладалися на Попова, Миколенка та Шапаренка"
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%