ФУТВОЛ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
Войти
українська
Ваш голос учтен
Сообщение добавлено в Избранные
Ваш голос аннулирован
Показать
Спрятать
Настройки успешно изменены
×
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее
здесь
.
Email
Пароль
Забыли пароль?
Сообщение #
1884940
Просмотреть на стене →
Smooth Pimp
СбУ, ДК, LFC, McL, Гайсин 12.08.2020 в 15:14
№ 1884940
|
Добавить в избранное
https://www.gp.gov.ua/ua/news?_m=publications&_c=view&_t=rec&id=278570
Офіс Генпрокурора направив до Генпрокуратури Республіки Білорусь запити про видачу 28 учасників збройного конфлікту на Донбасі
Офіс Генерального прокурора 11 серпня 2020 року звернувся до Генеральної прокуратури Республіки Білорусь із запитами про видачу 28 осіб, затриманих 29 липня 2020 року правоохоронними органами Білорусі.
Всім 28 особам, серед яких 9 громадян України, було повідомлено про підозру в участі у терористичній організації (ч. 1 ст. 258-3 КК України). Шевченківським районним судом м. Києва підозрюваним обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою.
Слідством встановлено, що ці особи брали активну участь в бойових діях на території Донецької та Луганської областей у складі терористичних організацій «ЛНР» та «ДНР».
Нагадаємо, на підставі клопотання Головного слідчого управління СБУ 31 липня 2020 року Офіс Генерального прокурора звернувся до Генеральної прокуратури Республіки Білорусь з листом про наміри запитувати екстрадицію цих осіб та клопотанням про взяття їх під варту до отримання запитів про видачу, відповідно до ст. 61 Конвенції про правову допомогу і правові відносини у цивільних, сімейних і кримінальних справах 1993 року.
6 серпня 2020 року Генеральний прокурор Ірина Венедіктова в телефонній розмові з Генеральним прокурором Республіки Білорусь Олександром Конюком також підтвердила намір запитувати видачу 28 осіб.
Редактировать
Ответить
Нравится
Последние новости
Форвард "Динамо" Владислав Герич повернувся з Одеси та отримає шанс на зборах
Владислав ГЕРИЧ: "Поїду на збори з "Динамо", а далі все залежить від рішення тренера"
Стало відомо, коли "Динамо" завершить збори в Туреччині та повернеться до Києва
Официально. Буртник покидает «Динамо»
В "Динамо" привітали Бленуце з днем народження і побажали якнайбільше перемог разом із київським клубом. Ігор Суркіс раніше озвучував бажання його продати
Стало відомо, чи розраховують в "Динамо" на Самба Діалло
Василь Буртник офіційно покинув "Динамо". Він не зіграв за команду жодної хвилини
«По военным объектам стреляете? Это больница. Гореть вам в аду, твари», — Алиев обратился к русским (ВИДЕО)
«Динамо» вышло из отпуска — игроки проходят медосмотр (СПИСОК ИГРОКОВ)
«Оболонь» предложила контракт воспитаннику «Динамо», который на днях покинул «Карпаты»
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%