Сообщение #1860613 Просмотреть на стене →

https://nachasi.com/2020/06/18/this-war-of-mine/

👾 Вперше в історії в Польші додали гру до шкільної програми з літератури — This War of Mine
Гру This War of Mine додали до офіційного переліку списку літератури для шкіл Польщі. За словами прем’єр-міністра Матеуша Моравецького, це перший випадок, коли країна включила відеогру до своєї національної системи освіти.

Також він зазначив, що у наш час молодь використовує ігри, щоб відчути певні ситуації не менше, ніж читання книжок. До того ж згідно з заявою прем’єр-міністра, це дозволить розширити можливості для навчання та внесе щось нове до культури.

Звичайно, ігри вже використовуються в освіті для викладання математики, хімії та розвитку пізнавальних здібностей. Проте я не думаю, що коли-небудь був такий випадок, коли гру офіційно включили до освітньої системи на національному рівні як шкільне читання.

Гра на 10/10, підтримую поляків.
 
Последние новости
«Это не просто потеря», — экс-вратарь «Динамо» "Колос" - "Динамо". Першість U-19. Прев'ю. LIVE 13:00. Потрібна лише перемога Ігор ЦИГАНИК: "Якщо Ярмоленко буде у збірній України, ніхто не зможе проявити лідерських якостей. Повинна формуватись нова команда" Забарный попал в антирейтинг провальных трансферов лета в чемпионате Франции Журналіст: "Динамо" та "Шахтар" вимагають чесності в суддівстві. Говорили, що воно покращилося, але стало набагато гірше" Эксперт: «Было бы интересно взять реванш у румын Луческу» Мексиканська преса поставила екс-нападника "Динамо" на шосте місце в списку найпровальніших трансферів в історії місцевого "Тігреса" Новости возможного соперника. Мирча Луческу: «Нас ждёт сложный плей-офф. Предпочтений по сопернику нет» «Группа футболистов «Динамо» решила избавиться Лобановского, и мы отомстили», — бывший игрок «Днепра» Мірча ЛУЧЕСКУ: "Те, що я зробив у своїй кар'єрі, вони не зроблять і за 2000 років"
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%