Сообщение #1808162 Просмотреть на стене →

Cy
Alex Noinets
·

Факт 1. Завтра суд по Привату. Апеляція на рішення судді Підпалого про депозити офшорок Суркісів. Ціна питання - 6,5 мільярдів гривень.
Факт 2. Представники Привату на суд по Привату потрапити не можуть.

Здавалося б, це нонсенс. Але так сталося не просто так. Так сталося, тому що апеляцію на рішення судді Підпалого подавав не Приват, а якійсь державний виконавець. Тобто Мінюст.
Фантастична спритність, і де вона обітає. Раптово, нікого не питаючи, державний виконавець проявляє всі ті якості, які ніколи не були притаманні вітчизняним державникам, тобто швидкість реакції, спритність, активність і ініціативу.
Я вітаю міністра Юстиції України Дениса Малюську, і сподіваюся, що стандартну таксу Коломойського для держдєвочєк по виклику в цьому питанні було збільшено з огляду на високий пост, який займає Денис, і розмір вигоди, яка світить Коломойському та Суркісам за цю малюську.

Тримайтеся, Денисе. 60 тисяч доларів - не ваш масштаб. Вимагайте хоча б 500 тисяч. Ви ж вламуєте державу на цілих 6,5 мільйярдів. Ви ж знаєте кричалку "Україна - понад усе"? Я впевнений, що знаєте. А "усе" - це дуже багато. Тому конкретний розмір "понад усе" не може становити менше 500 тисяч.
 
Последние новости
Экс-игрок «Динамо» поделился прогнозом на матчи киевлян против «Маккаби» в плей-офф квалификации Лиги Европы Безпрограшна серія "Динамо" складає вже 35 матчів, 100-й матч Ваната в УПЛ та інші числа і факти третього туру 3-й тур чемпионата Украины на языке чисел и фактов: дебютный гол Герреро за «Динамо» в УПЛ Ігор ЦИГАНИК: "А де Шовковський до цього працював? Він ніде не працював. Він набирає досвід на посаді наставника "Динамо" "ТаТоТаке": Джерела, наближені до "Динамо", спростовують перехід Дениса Попова у "Вотфорд" Ігор ЦИГАНИК: "Якщо будуть якісь пропозиції, то "Динамо" готове продавати гравців. Але після "Пафоса" це складно" Блогер: "Динамо" нарешті зрозуміло, як використовувати Герреро. А він зрозумів, що його може "годувати" Андрей Клищук: «Мне казалось, что Ярмоленко бежит, не касаясь земли» Источники, близкие к «Динамо», опровергают переход Попова в «Уотфорд» "Маккабі" Тель-Авів перед матчами з "Динамо" продає свого форварда в МЛС за 6 млн доларів
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%