ФУТВОЛ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
Войти
українська
Ваш голос учтен
Сообщение добавлено в Избранные
Ваш голос аннулирован
Показать
Спрятать
Настройки успешно изменены
×
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее
здесь
.
Email
Пароль
Забыли пароль?
Сообщение #
180715
Просмотреть на стене →
Сьомацьом
, 23.08.2012 в 13:14
№ 180715
|
Добавить в избранное
Все равно нам чемпионство без смены тренера уже не светит.
Cу
Зі зміною - також...
Ось мої аргументи:
-фінансовий ресурс у Ахметова;
-підкуп та залякування суддів;
-фарм-клуби;
-підкуп та залякування команд та їх окремих гравців щодо протидії в матчах з Динамо;
-адміністративний ресурс ( ПФЛ, ФФУ на чолі з Коньковим);
-цькування суддів, що обслуговують матчі ДК (офсайти, пенальті на користь ДК :) );
-психічна обробка суддів напередодні обслуговування ними матчів ДК;
-медійний ресурс (Денісов та компанія, головні телеканали);
-психічна атака на гравців ДК (як у випадку з Мілевським);
-спроби достроково скинути Суркіса з посади президента ФФУ.
Підозрюю, що саме ці обставини і змусили Суркісів вкласти гроші і зробити спробу отримання дивідендів на Євроарені. Саме тому з"явилися Велозу, Краньчар, Рафаель та інші. Тому вихід ДК в груповий турнір є життєвоважливим питанням для команди та її менеджменту. Успіхом команди буде вважатися будь-який результат, який буде кращим, ніж у Шахти. Тому ми маємо молитися на неважку групу. А Шахті, як бажає Ракітський, хай дістануться Реал та Ювентус...
Щодо складу... Останні два три-чотири роки у нас спостерігався такий стан, щокоманда не мала ресурсу гравців на ротацї та підсилення на замінах. Тому всі дискусії щодо зайвої кількості гравців, взагалі, та на замінах, зокрема, треба припинити як шкідливі. Хорошого ніколи багато не буває. Тому двоє-троє гравців на позицію - це норма для провідних команд Європи. Це має стати нормою і для Динамо, якщо у власників вистачає грошей. Тому Бербатов також не завадить...
Редактировать
Ответить
Нравится
Последние новости
Андрій ШАХОВ: "Критика Блохіна? У нього був найсильніший склад "Динамо" в цьому столітті"
«Висла» готовится сделать «Динамо» предложение по Блэнуцэ
Виталий Пономарёв: «Мы сможем конкурировать с «Гентом». Это показали наши матчи с «Динамо», «Шахтером», и «Полесьем»
У "Вєчисті" розповіли, чого очікують від сьогоднішнього матчу з "Динамо"
"Динамо" посіло друге місце в сезоні УПЛ за відсотком володіння м'ячем
«Сегодня значение Конституции приобретает еще больший вес», — поздравление Игоря Суркиса с Днем Конституции Украины
"Динамо" привітало всіх українців з Днем Конституції
«Динамо» на сборе в Австрии: отработка тактических элементов накануне матча с «Вечистой»
"Динамо" проведе спаринг наступного дня після свого першого матчу з "Університатею Клуж". Визначено суперника
Официально. «Динамо» на следующий день после матча с «Университатей» проведет спарринг
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%