ФУТВОЛ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
Войти
українська
Ваш голос учтен
Сообщение добавлено в Избранные
Ваш голос аннулирован
Показать
Спрятать
Настройки успешно изменены
×
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее
здесь
.
Email
Пароль
Забыли пароль?
Сообщение #
1786228
Просмотреть на стене →
Hobbit
, 25.02.2020 в 10:15
№ 1786228
|
Добавить в избранное
На сайті президента України з'явилася петиція з пропозицією провести у Києві польсько-український парад 9 травня 2020 року. Ця ідея не має нічого спільного з Другою світовою війною – парад має бути приурочений до сотої річниці спільного параду Війська Польського та Армії УНР, що відбувся після визволення Києва від більшовиків 9 травня 1920 року.
Поява петиції пов'язана з пропозицією Анджея Дуди про спільне вшанування пам'яті польських і українських солдат, котрі в 1920 року боролися з більшовицькою навалою. Цю пропозицію Дуда висловив 27 січня, під час спільного брифінгу з президентом Зеленським. Про конкретні форми такого вшанування польський президент не говорив, однак саме ідея проведення спільного параду, та ще й в таку символічну дату, виглядає винятково влучною та вчасною.
https://petition.president.gov.ua/petition/84216
+2
Редактировать
Ответить
Нравится
Последние новости
"Динамо" привітало Козловського із 55-річчям
«Всё хорошо, не стоит волноваться», — Мирча Луческу о своём состоянии после повторной госпитализации
«Клуб отказался улучшать условия», — воспитанник «Динамо» о своей истории с «Оболонью» и переезде в Грузию
Вихованець "Динамо" пояснив, чому сам просив "Оболонь" розірвати з ним контракт
Не только Малицкий. У «Динамо» появился еще один тренер-аналитик
На Пулулу, яким нібито цікавилося "Динамо", з'явився претендент із Австрії
Мирон МАРКЕВИЧ: "Збірна Голландії 1974 року була взiрцем футболу, i "Динамо" якраз підійшло до того. До Лобановського була довіра, він працював тривалий час і зробив топ-команди"
Турецкий вингер «Вереса», которого связывали с «Динамо», настроен на бойкот из-за отказа продавать его
Луческу розповів про свій стан здоров'я після того, як його виписали з лікарні
Вихованець "Динамо" пояснив, сам просив "Оболонь" розірвати з ним контракт
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%