ФУТВОЛ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
Войти
українська
Ваш голос учтен
Сообщение добавлено в Избранные
Ваш голос аннулирован
Показать
Спрятать
Настройки успешно изменены
×
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее
здесь
.
Email
Пароль
Забыли пароль?
Сообщение #
1785437
Просмотреть на стене →
Fifan
Динамо, Киев 21.02.2020 в 11:48
№ 1785437
|
Добавить в избранное
Новий бюджетний японський смартфон Tone e20 захистить дитину від витоку оголених фотографій не даючи їх зробити. А якщо батьки захочуть, то при спробі зробити знімок, його відправлять їм разом із зазначенням місця і часу непотрібної поведінки.
Японська компанія Tone Mobile пішла останнім шляхом – її новий смартфон e20 просто не дозволить підлітку зробити оголену фотографію. Батьки можуть придбати такий гаджет своїй дитині і строго заборонити робити знімки в оголеному вигляді (або навіть не говорити про це). При спробі порушити це правило, програмне забезпечення заблокує «спуск затвора» і видасть на екрані повідомлення про неприйнятність фіксації подібних зображень.
Примітно, що можна включити функцію інформування про порушення заборони. Коли на смартфоні спробують зробити інтимне фото, цей знімок відправиться батькам (на щастя, в розмитому вигляді) разом з інформацією про час і геолокації «події». Tone Mobile не розкриває подробиць про те, на які критерії спирається програмне забезпечення, визначаючи «непристойність» фотографії.
Як повідомляє Vice, компанія обіцяє, що ні за яких обставин при включенні функції Smartphone Protection компрометуючі фотографії не будуть зберігатися. Tone e20 коштує близько 200 доларів і поки доступний тільки на території Японії.
Только японцы могли такое сделать. Убер нация!
Редактировать
Ответить
Нравится
Последние новости
Блогер: "Враховуючи, що всі, кого Луческу і Шовковський вважали непотрібними, зараз можуть стати гравцями старту, я не впевнений, що "Динамо" реально потребує підсилення"
Смоловий оцінив перспективи Маткевича в "Динамо" і сказав, з ким він може конкурувати за місце в стартовому складі
Миколенко получил желтую карточку в матче за «Эвертон» за споры с арбитром, но вошел в ТОП-3 своей команды по оценкам
Журналист: «Задача «Динамо» на вторую часть сезона — победа в Кубке Украины и выход, таким образом, в Лигу Европы»
Журналіст: "Для мене Бленуце на першому місці саме як символ селекції київського "Динамо". Хоча кажуть, що в перші місяць-півтора він "орав землю"
Джерело сказало, чи поверне "Динамо" Саленка та Малиша з оренди в "Зорі"
ЗМІ: Маткевич вже в січні може повернутися в "Динамо" з оренди в "Зорі"
Шапаренко дал понять руководству «Динамо», что намерен покинуть клуб в 2026 году, — источник
«Судьба Костюка в «Динамо» будет решена в середине января», — журналист
Михаил Спиваковский: «Мой прогноз, что Торреса в «Динамо» уже не будет»
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%