ФУТВОЛ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
Войти
українська
Ваш голос учтен
Сообщение добавлено в Избранные
Ваш голос аннулирован
Показать
Спрятать
Настройки успешно изменены
×
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее
здесь
.
Email
Пароль
Забыли пароль?
Сообщение #
1769875
Просмотреть на стене →
LaTeraL
Динамо Киев, Киев 28.01.2020 в 08:14
№ 1769875
|
Добавить в избранное
У Львові госпіталізували та ізолювали в окремому боксі студента, який повернувся з Китаю. У нього нежить і кашель.
"Симптоматика у нього незначна, навіть температури немає, а хворий він з 23 числа, ще будучи в Китаї він відчув себе не зовсім добре - у нього з'явився нежить і кашель, але якихось інших симптомів не було".
Він розповів, що 19-річний студент прилетів з Китаю до Варшави, звідки вже їхав до Львова автобусом.
"Зараз ми працюємо з прикордонною службою, ми хочемо по можливості, а думаю, що можливо нам вдасться встановити і водія перевізника, а може декількох, і пасажирів, які були. Крім прикордонників, нам це не дасть ніхто", - зауважив Когут.
Він додав, що ще дві людини були у контакті з юнаком - водій таксі, його ім’я та фірму таксі хлопець пам’ятає, а також мати студента. Мати зараз також у лікарні, але у неї, за словами Когута, жодних симптомів хвороби немає.
Красавчік! Якби це був той самий вірус, то завдяки цьому довбойобу можна було б сміливо констатувати епідемію в Україні.
А от американець (один з багатьох) який зараз живе в Ухані відмовився повернутися додому. Не хочу, каже, наражати на небезпеку свою маму.
Редактировать
Ответить
Нравится
Последние новости
Определились все участники 1/8 финала Лиги конференций. Три бывших соперника «Динамо» дошли до этой стадии
Василь КОБІН: "Динамо" точно не буде легко з "Епіцентром"
Екс-гравець збірної України: "Динамо" треба посилювати За рахунок внутрішніх резервів це буде дуже складно.
"Генк" - "Динамо" З 3:3. Відеоогляд матчу
«Динамо» — в ТОП-10 андердогов Лиги чемпионов за историю
«Динамо» — «Эпицентр»: где смотреть, онлайн трансляция. Матч 18 тура УПЛ сезона-2025/26
Николай Михайленко: «Лобановский и сейчас привнёс бы в футбол что-то новое»
Представляємо суперника "Динамо": "Епіцентр" Кам'янець-Подільський
Арендованный «Эпицентром» у «Динамо» полузащитник против своего клуба не сыграет
Ігор ЦИГАНИК: "Багатьом гравцям "Динамо" не вистачає тієї якості, яку має Буяльський"
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%