Сообщение #1663135 Просмотреть на стене →

2Oleg-Donetsk (10.09 в 21:24) № 1663122
-----------------------------------------
У мене вся жисть боротьба - застою не застав, а от ренессанс гласності і продуктово-ширпотрєбного піздєца, то всьо було перед очима. Учавствовав нєпосрєдствєнно, так би мовити:))

Може тому і ненавиджу тих хто заливає за совок як за "лучший из миров". Злі, змучені люди, ніхрена ніде нема, а якщо щось є то треба дві-три години відстояти за блядськими носочками чи навіть милом (не дитячим, нє - хозяйствєнним!), носиш не те шо хочеш, а те що є і на що хватає грошей. Їжа - гівно, послуги - гівно, речі - повне гівно.

Але оцих новітніх зєлєнямсів, підарасів мілленіумних, які не бачили смаленого вовка і голосують по приколу - от їх би я туди послав у ті роки. Годіка би вистачило;))
 
+1
Последние новости
«Динамо» — «Колос»: матч дня в BETKING Джерело: Нападник "Динамо" отримав травму в оренді "Тун", політ до Москви, вимога почистити склад. Чому звільняли тренерів "Динамо" і до яких наслідків це призводило Назарий Русин: «За три матча в составе «Карпат» я сыграл на четырёх позициях» Михайло СПІВАКОВСЬКИЙ: "Динамо" взагалі не мало програвати "Карабаху". Поразка - це наслідок глибинних проблем у клубі" Михайло СПІВАКОВСЬКИЙ: "Динамо" в обох матчах з "Карабахом" просто вщент виграло боротьбу. Це лакмус налаштування футболістів" Визначився коментатор матчу "Динамо" - "Колос" в третьому турі УПЛ «Буковина» перед домашним матчем с «Динамо» решила сменить стадион Цитаишвили не попал в заявку «Райо Вальекано» на матч 1-го тура Ла Лиги. Известна причина «Я бы всё равно не поехал», — Камило Мена о своём не состоявшемся трансфере в «Динамо»
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
12%
12%
Менше трьох місяців
25%
25%
До півроку
22%
22%
До року
15%
15%
Більше року
25%
25%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%