ФУТВОЛ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
Войти
українська
Ваш голос учтен
Сообщение добавлено в Избранные
Ваш голос аннулирован
Показать
Спрятать
Настройки успешно изменены
×
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее
здесь
.
Email
Пароль
Забыли пароль?
Сообщение #
1649594
Просмотреть на стене →
MGUkrMaks
Audioslave, Wien 28.08.2019 в 16:10
№ 1649594
|
Добавить в избранное
Член команди Уляни Супрун Олег Петренко відмовився очолити Міністерство охорони здоров'я – і залишається троє кандидатів на посаду керівника МОЗу.
Деталі. За інформацією Українська правда, керівник Національної служби здоров’я України Олег Петренко відмовився від посади через неузгодженість кандидатур заступників.
Тепер серед претендентів залишаються Максим Степанов, Олександр Чумак та Ольга Голубовська.
Олександр Чумак – людина з орбіти впливу Петра Багрія, який є співвласником компанії "Інтерхім", що у свій час масово виготовляла препарати зі вмістом "кодеїну", що має наркотичний ефект. Держлікслужба попереджала цього фармвиробника про необхідність взяти під контроль виробництво цих препаратів.
Окрім того, Чумак був помічником нардепа Олега Мусія, який за часів регіоналки Раїси Богатирьової очолював Громадську раду при МОЗ.
Максим Степанов – колишній керівник Одеської області, де розміщується "ІнтерХім" Олександра Чумака. Його батько був головним лікарем у Слов'янську (і опинився у списках сепаратистів сайту "Миротворець").
У квітні Степанов відмовлявся залишати посаду голови Одеської ОДА за указом тодішнього президента Петра Порошенка, але його таки звільнили.
Максим Степанов називав себе кумом колишнього губернатора Одещини Ігоря Палиці (6 травня 2014-го – 30 травня 2015 рр.), якого свого часу вважали довіреною особою Ігоря Коломойського.
Ольга Голубовська – позаштатний головний спеціаліст МОЗ при Раїсі Богатирьової. Теж людина з групи впливу Петра Багрія.
Вона керувала напрямком "інфекційні хвороби". Просувала препарати пегільовані інтерферони для лікування гепатиту С, єдиним постачальником цих препаратів був монополіст Петро Багрій.
Якій піздєц ...
+3
Редактировать
Ответить
Нравится
Последние новости
Руслан Нещерет: «Ванат даже в тренировках идёт до конца, не жалеет ни вратарей, ни защитников»
Защитник «Динамо» продолжит карьеру в «Заре»
Бывший футболист «Динамо» может трудоустроиться в «Аталанте»
ЗМІ: "Динамо" хотіло повернути Малиша до Києва, але отримало пропозиції від двох клубів УПЛ
Колишній легіонер "Динамо" може стати тренером "Аталанти"
Іноземна преса: "Динамо" готове продати Сироту за 1-1,5 млн євро, сам гравець хоче залишитися в Ізраїлі
Володимир ЗВЄРОВ: "Жереб "Динамо" в Лізі чемпіонів повертає нас у 90-ті, коли ми грали з "Баррі Таун"
Джерело назвало клуб УПЛ, який візьме в оренду гравця "Динамо" Навіна Малиша
Джерело вказало умову, за якої "Динамо" розгляне повернення Шабанова
«Динамо» не рассматривает вариант трансфера центрального защитника «Сент-Этьена» Наде
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%