Сообщение #1626287 Просмотреть на стене →

Боюся, що все йде по сценарію, який Вові Зє не дуже сподобається. Якась Юля буде спікером (дай Бог, аби не Мертвечук).

А далі все просто: через проблеми з "вєщєствамі" Вову знімають з посади, і саме спікер ВР буде керувати країною. А те, що за вову ніхто не заступиться,- то це точно. Вже що-що, а виберуть такий момент, коли ніхто і нічого не скаже. У Коломойського на нього стільки інфи, що Г+Г можуть 24/7 відео з цим чможніком крутити.

Вова розуміє, що ніхто в Європі за нього теж не заступиться, тому і мяко так намікає, що Трамп повинен йому допомогти. Але у того свої проблеми зараз.
Думаю все йде по найгіршому сценарію хаосу і піздєца. І наступнй Майдан - лише справа часу. І буде він виносити Бєню вперед ногами. Остаточно і безповоротньо.
Головне тут, аби США не дозволило в цей час Рашці влізти.
 
Последние новости
21-й тур чемпионата Украины языком чисел и фактов: 12-я крупная победа «Динамо» над «Александрией» в УПЛ Александр Кучер: «У «Динамо» появилось больше желания побеждать» Джерело: "Динамо" та "Металіст 1925" наступного літа повернуться до переговорів щодо Яцика УПЛ. 21-й тур: "Динамо" розгромило "Олександрію", "Полісся" обіграло "Кудрівку", ЛНЗ знову лідер Джерело: Яремчук буде повністю готовий до матчу зі Швецією Игроки «Динамо» после матча с «Александрией» получили три дня выходных «Динамо» и «Металлист 1925» летом вернутся к обсуждению трансфера Яцыка Блогер про відсутність Бражка у збірній: "Для Реброва опорник - це людина, яка створює баланс, а в "Динамо" його створює інша людина" Олександр КУЧЕР: "У "Динамо" з’явилося більше бажання перемагати. Команда намагається грати у футбол високої якості" «Динамо» может предложить Ярмоленко новый контракт без фиксации срока его действия, — источник
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%