Сообщение #1624117 Просмотреть на стене →

Нагадаємо, в «Стандард» Лучкевич перейшов в січні 2017 року, але через те, що втратив місце в основному складі команди, другу половину минулого сезону він на правах оренди провів в «Олександрії». А не так давно бельгійський клуб заявив, що більше не розраховує на послуги українського легіонера.

Підсумком такої ситуації стало те, що «Олександрія» зуміла домовитися з «Стандардом» про викуп трансферних прав на Лучкевича за 250 тисяч євро, повідомляє «Трибуна» . При цьому в разі продажу футболіста в інший клуб, «Стандард» отримає 50% суми цього трансферу.

Бельгійці забракували Лучкевича,але про гаманець не забувають :)
#історіясвітовогофутболу
Ну й про Аліссона,а то була опечатка

http://footwall.net/message.aspx?id=1624111
 
Последние новости
Николай Морозюк: «Гармаш — это вообще сплошная комедия. Под него даже сценарий писать не надо» Цыганков вошел в четверку базовых игроков «Жироны» на следующий сезон «Динамо» продвинулось в переговорах по Суме, — источник "Повинен був проповзти під більярдним столом": Леоненко пригадав, як гравці "Динамо" розважалися на клубній базі Леоненко міг грати в АПЛ: колишній нападник "Динамо" назвав клуби, які ним цікавилися "Нам привезли мільйон доларів за нічию з "Динамо": ексголкіпер "Зорі" пригадав, як луганці допомогли "Шахтарю" стати чемпіоном Цитаишвили в «Гранаду» не вернётся, а ответ софийскому ЦСКА даст в течение десяти дней Андриевский впервые был капитаном «Полесья» (ФОТО) "Динамо" U-16 - "Кривбас" U-16. 1/2 фіналу ДЮФЛУ. Пряма трансляція на YouTube Джерело: "Зіра" відмовила "Коньяспору" в трансфері Саліфу Сума, який може перейти в "Динамо"
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%