Сообщение #1609666 Просмотреть на стене →

Під час першого візиту президента України Володимира Зеленського в Брюссель міжнародні журналісти не зможуть задати йому питання, повідомив кореспондент Радіо Свобода Рікард Йозвяк.

У себе в Twitter він зазначив, що Зеленський не збирається давати спільну прес-конференцію з президентом Єврокомісії Жан-Клодом Юнкером, а тільки зробить спільну заяву з головою Європейської ради Дональдом Туском.


Також Йозвяк пише, що Зеленський може не відповідати на питання під час зустрічі з генсеком НАТО Йенсом Столтенбергом.

«Перший візит до Брюсселя президента України і жодної можливості для ЗМІ задати питання?», - зазначив журналіст.

Раніше повідомлялося, що Зеленський здійснить перший закордонний візит до Брюсселя 4-5 червня.

В рамках свого першого закордонного візиту Зеленський зустрінеться з генсеком НАТО Йенсом Столтенбергом і президентом Єврокомісії Жан-Клодом Юнкером.


Жри быдло, выбрало, подавись теперь
 
Последние новости
Сидорчук отримав шанс у чемпіонаті Бельгії: поєдинок "Вестерло" завершився погромом «Заря» получила предложение от загребского «Динамо» по своему словенскому защитнику Зимові збори "Динамо": тенісбол, удари та повернення Ярмоленка «Динамо» на сборе в Турции: Ярмоленко возобновил работу с мячом В'ячеслав Суркіс про поразку "Динамо" U-19 від "Атлетіко" з рахунком 2:6: "Важкий результат. Ми повернемося сильнішими" Криштиану Роналду планирует продолжать бойкот, пока «Ан-Наср» не погасит долги по зарплате Співаковський перелічив фактори, які поки заважають оренді Назарія Русина в "Карпати" Стала відома умова, за якої Роналду перестане бойкотувати матчі "Аль-Насра" "ТаТоТаке": Екс-воротар "Динамо" Максим Коваль повертається в Україну Максим ГІЛЕНКО: "Мені геть не віриться, що "Металіст 1925" цього сезону буде вище за "Динамо"
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%