Сообщение #1594737 Просмотреть на стене →

2panch (15.05 в 17:17) № 1594736
-----------------------------------------
Ну я теж не дуже, але як я там побачив, що в одному вікні можна протицяти всю "Справу свердловини" - поденно всі показники телеметрії, всі ремонти, всі зупинки, всі закачані хімреагенти, всьо на світі, що до цього зберігалось в величезний паперовій теці (і цілий архів для 300-500 свердловин), то ж ващє як диво науково-технічного прогресу виглядало.

А самі сапівці-впроваджувальники сиділи за нами в одному кабінеті: керівник постійно дивився записи боксерських та MMA матчів на ютюбі, два кодери постійно рубились у щось в онлайні. За два тижні їм декілька разів зателефонували, вони за 15-30 хвилин щось поправляли в коді та далі грали та ролики дивились.

Оце робота мрії!
 
Последние новости
Анхель Торрес — о своем дебюте за «Динамо»: «Это особенный день для меня» Джерело: Петер не підійшов "Металісту 1925", але є у списку "Динамо" Главным арбитром матча «Маккаби» — «Динамо» будет грузин, который лишь дважды работал на матчах украинских команд Михайло СПIВАКОВСЬКИЙ: "Я не розумію, чому коли "Динамо" брало Пiхальонка та Рубчинського, то не взяло Гуцуляка" Журналіст: "Наскільки я знаю, у "Динамо" забули продовжити контракт із Кравченком, і він пішов за безкоштовно, а міг би бути альтернативою Тимчику" «Виктор Цыганков — российский футболист», — матч «Жирона» — «Райо Вальекано» закончился скандалом Як грає домініканець Петер, яким нібито цікавиться "Динамо" «Эпицентр» перед матчем с «Динамо» усилился испанским полузащитником «Динамо» интересен вингер «Хетафе» «Эпицентр» — «Динамо»: где смотреть, онлайн трансляция. Матч третьего тура УПЛ сезона-2025/26
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%