Сообщение #1572793 Просмотреть на стене →

Знаєте, що головне було в цих дебатах?
На сцені за Порошенком я бачив Джемілєва, військових.
Коли Петро став на коліна, то поцілував руку Ричковій, яка втратила чоловіка на війні (здається це була вона).

А за плечима Зеленського був Кошовий, в кольоровій бейсболці, який прийшов наче в кіно.
От і вся різниця.

І навіть якщо і буде 75/25, похуй. На майдані було може 2% - і що зробили. Добровольці і військові, громадські активісти - це капля в морі решти аморфних громадян. Головне, аби Порошенко сприйняв цю поразку, як науку і захотів помститися, а що його при цьому не кинуть - я впевнений.
 
+9
Последние новости
«Динамо» — «Вечиста» — 4:2. ВИДЕОобзор матча Андрій ШАХОВ: "Критика Блохіна? У нього був найсильніший склад "Динамо" в цьому столітті" «Висла» готовится сделать «Динамо» предложение по Блэнуцэ Виталий Пономарёв: «Мы сможем конкурировать с «Гентом». Это показали наши матчи с «Динамо», «Шахтером», и «Полесьем» У "Вєчисті" розповіли, чого очікують від сьогоднішнього матчу з "Динамо" "Динамо" посіло друге місце в сезоні УПЛ за відсотком володіння м'ячем «Сегодня значение Конституции приобретает еще больший вес», — поздравление Игоря Суркиса с Днем Конституции Украины "Динамо" привітало всіх українців з Днем Конституції «Динамо» на сборе в Австрии: отработка тактических элементов накануне матча с «Вечистой» "Динамо" проведе спаринг наступного дня після свого першого матчу з "Університатею Клуж". Визначено суперника
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%