Сообщение #1556549 Просмотреть на стене →

Нормально. Пєтя вийшов у другий тур. Далі тактика і стратегія будуть іншими. Тепер можна не лише себе просувати, а і виступати активно проти опонента. Плюс електорат ПАПа повинен активізуватись і проводити роз'яснювальну роботу.
Ну і треба намагатись за будь-яку ціну влаштовувати дебати або витягувати Вовку-термоса на прямі ефіри. Це дуже важливо. А задача Вовки-ававава, звісно ж, сидіти дома і нікуди не виходити грать, коли його будуть звати.
Також буде цікаво подивитись, кому ця країна дорога хоча б трохи і хто буде об'єднуватись з Петром, а не з Вовкою-витянута-рука. Думаю об'єднання з Гриценком, Юлею, Смєшком яким небудь буде непоганим варіантом. Питання в тому, що зможе Юлі пообіцяти Петро напротивагу Бєнє.
 
+11
Последние новости
Форвард "Динамо" може вивести відомий український клуб в УПЛ «Панатинаикос» выбирает между Ребровым и аргентинцем Не зіграє проти "Динамо". КДК УАФ відсторонила захисника, який вийшов у фінал Кубка України "Його забрати – це буде зовсім інша команда". Названо ключового гравця "Динамо" УАФ оштрафовала «Динамо» по итогам матча 1/2 финала Кубка Украины с «Буковиной» Едуард ЦИХМЕЙСТРУК: "Від "Динамо" у матчі з "Шахтарем" чекав більшого. Але на сьогоднішній день це, напевно, їх максимум" Офіційно. КДК УАФ покарав "Буковину" та "Динамо" після півфіналу Кубка України «Лехия» вернет «Динамо» Царенко, но хочет оставить Дячука «Действуем исключительно в рамках регламента», — гендиректор «Чернигова» о поиске арены для еврокубков еще до финала с «Динамо» «Эвертон» активировал опцию продления соглашения Миколенко ещё на один сезон
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%