Сообщение #1543811 Просмотреть на стене →

Cy
Зелена Жаба
February 15 at 4:35 PM ·

Вчора у Нью-Йорку відбулася епічна «зрада».
Але дехто, звичайно, вважає це великою перемогою.
Онлайн рітейлер та технологічний гігант Amazon відмовився від планів побудувати свою другу штаб-квартиру на околиці Нью-Йорку — у Лонг Айленд Сіті.

Після того, як Amazon оголосив конкурс та пояснив умови (певна відстань до міжнародного аеропорту, доступ до мінімум двох крупних автострад, тощо), заявки та пропозиції надійшли від 200 міст у США, Канаді та Мексиці. Бажаючих стати домом для другої штаб-квартири Amazon виявилося багато. У фінал вийшли 20 міст, й серед них переможцями стали Нью-Йорк та Арлінґтон, штат Вірджинія.

У нью-йоркській штаб-квартирі Amazon планував розмістити 25 тисяч робітників із середнім годовим доходом у $150 тисяч. Очікувалося, що це призведе до додаткових 67 тисяч робочих місць у супутніх бізнесах. На будівництво штаб-квартири Amazon планував витратити $2,5 мільярди. У наступні 25 років Нью-Йорк очікував отримати від Amazon від $27 до $30 мільярдів податків, й ще $10 мільярдів прийшло б від супутніх бізнесів.

Щоб досягти приходу Amazon до Великого Яблука, губернатор штату Нью-Йорк Куомо та мер міста Нью-Йорк де Блазіо тимчасово припинили видряпувати один одному очі та поєднали зусилля. Пропозиція Нью-Йорку для Amazon включала пакет пільг на $3 мільярди (з них $2,5 мільярдів у вигляді скасування податків) та бюрократичне сприяння.

Й Нью-Йорк виграв конкурс.

Але тут на сцену вийшли некорисні ідіоти та ліваки — люди, які погано вміють рахувати. Лідерами виступили сенатор штату Майкл Джіаніаріс та радикальна лівачка Александрія Оказіо-Кортез.

Три мільярди, сказали вони. Це наші три мільярди! Караул!! Грабують!! Навіщо ви їм запропонували три мільярди? Нью-Йорк і так крутий, самий крутий, нащо платити якимось жадібним корпораціям. Навіщо нам той Amazon, сказала Оказіо-Кортез, ми оці $3 мільярди чудово можемо самі інвестувати у регіон. Й взвагалі я маю набагато кращий план, ніж в того Amazon.

Й у нас тут ціни зростуть на оренду житла, сказали некорисні ідіоти. Тож нам Amazon тут не треба. Й затори будуть (як людина, яка більше 10 років прожила у місті Нью-Йорк, хочу сказати, що Amazon навряд чи сильно вплине на вже існуючі легендарні нью-йоркські затори).

Некорисні ідіоти протестували з плакатами, а дурні політики та бюрократи цькували менеджерів Amazon на ділових зустрічах.

Мабуть, вони думали, що куди Amazon подінеться. Вже ж оголосили плани.

Хоча близько 70% населення Нью-Йорку підтримувало рішення Amazon прийти у їхнє місто, Amazon вирішив, що їм цей цирк на дроті не потрібен. Бо коли тебе із відкритими обіймами чекають ще як мінімум 199 міст на континенті, то навіщо ускладнювати собі життя.

Й Amazon згорнув плани на побудову другої штаб-квартири у Нью-Йорку, пояснивши, що в них не вийшло й не вийде побудувати теплі відносини із деякими місцевими політиками та спільнотами, як вони сподівалися. Так що щасти вам, нью-йоркці, здоров‘я й гарного настрою.

Ідіоти та ліваки радіють — в них перемога. Вони зекономили $3 мільярди! Те, що сплативши $3 мільярди, вони з часом отримали б $27-30 мільярдів, ну то таке. Ці люди не чули про ROI (Return On Investment), навіть якщо мають дипломи з економіки.

Те, що вони втратили шанс, який випадає раз у покоління — ну, то таке. Зате оренда житла не підвищиться. Взагалі добре було б весь бізнес з Нью-Йорку вигнати — от тоді аренда житла подешевшає, от буде добре.

Ще важливо, що своїми діями Нью-Йорк посилає іншим бізнесам сигнал, що місто недружелюбне до бізнесу. «Ви до нас прийдете — ми чинитимемо вам перепони. Бо ми круті й нам можна.». Такі речі зазвичай мають значне відлуння.

Александрія Оказіо-Кортез проквакала щось про корпоративну жадібність, експлуататорів трудящих (офісна робота за $150 тисяч на рік — це жахлива експлуатація) та як вони перемогли «найбагатшу людину світу». Прогнати 25 тисяч робочих місць та $30 мільярдів податків — як на мене, дуже сумнівна перемога.

Так що, як бачите, і в США існує контингент, еквівалентний совковим уявленням про жахливих експлуататорів-капіталістів, про правильний захист трудового народу від експлуатації й навіть захист якості життя -- від заторів на вулицях й до ціни нерухомості. В результаті, щоправда, не буде робочих місць, величезних інвестицій, підняття вартості активів -- від вартості робочої сили до вартості об‘єктів нерухомості — розвитку інфраструктури, величезних надходжень в бюджет міста тощо. Така собі перемога над здоровим глуздом.

Ідіоти — це міжнародне явище.

Світлина:
Creator:STEPHANIE KEITH
Credit:AFP
https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/52057142_2232801170301984_181661719163043840_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=36a1f8abdd887e220fb424b2fcd54433&oe=5CEA1F4F
 
+1
Последние новости
Рубен Аморим: «Нам нужно улучшить понимание игры» Матч «Динамо» — «Виктория» обслужит бригада арбитров из Португалии. Рефери в поле в сентябре судил сборную Украины Новости соперника. Российский легионер «Реала Сосьедад» может пропустить матч с «Динамо» Главный тренер «Виктории» перед матчем с «Динамо» пожаловался на сложный график "Треба чекати на появу нових Шевченка та Реброва": Скрипник – про збірну та найкращих гравців і тренерів України Проблеми з візою. Суперник "Динамо" не зможе розраховувати на колишнього гравця УПЛ в матчі ЛЄ Журналіст: "Ярмоленко зараз перебуває за кордоном, де відновлюється від травми" Журналіст: "Себальйоса вже не підпускають до першої команди "Динамо", він зібрав валізи й чекає..." Джерело: "Динамо" перебуває у контакті з "Ворсклою" щодо Крупського. У підписанні зацікавлений Шовковський Себальос с «Динамо» больше не тренируется, его отпускают уже сейчас, — источник
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%