ФУТВОЛ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
Войти
українська
Ваш голос учтен
Сообщение добавлено в Избранные
Ваш голос аннулирован
Показать
Спрятать
Настройки успешно изменены
×
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее
здесь
.
Email
Пароль
Забыли пароль?
Сообщение #
1515833
Просмотреть на стене →
panch
ДК, Київ 12.12.2018 в 10:35
№ 1515833
|
Добавить в избранное
У парламенті Великої Британії зібрали достатню кількість підписів депутатів за винесення на голосування питання про вотум недовіри прем’єр-міністру Терезі Мей.
Про це повідомляє Sky News.
Комітет 1922, який регулює відносини між правлячою Консервативною партією та її лідером Терезою Мей, зібрав необхідну кількість листів від депутатів, щоб провести голосування за недовіру лідеру партії.
Точна кількість листів не вказується, але необхідно було мінімум 48. Оголошення недовіри лідеру правляої партії автоматично означає і оголошення недовіри главі уряду.
"Був перевищений поріг у 15% депутатів партії, які прагнуть голосування за довіру до лідера Консервативної партії. Відповідно до правил, голосування буде проводитися між 18:00 і 20:00 в середу, 12 грудня, в комітеті", - заявив глава комітету.
Також повідомляється, що голоси будуть рахуватися відразу і сьогодні ввечері буде зроблено оголошення щодо результатів голосування. (c)
ну все одно ж потім Діп запитає що це значіть і до чого це все...
хоча тут дійсно паді паймі - ето Мей виганяють за то шо она не хочє рішитільно внідрять брекзіт, ізі ето уже за то шо брекзіта не надо вообщє
мабуть скорше перше...
Редактировать
Ответить
Нравится
Последние новости
Испанский журналист: «Очень слабая игра с мячом от Цыганкова»
АЕК продовжив контракт із колишнім захисником "Динамо" Відою
"Динамо" – "Шахтар". Першість U-19. Пряма трансляція на YouTube
"Динамо" – "Шахтар" 2:0. Першість U-19. LIVE!!! Дикий та Люсін забивають у першому таймі. Гра призупинена через повітряну тривогу
"Динамо" Київ — "Шахтар": матч дня в betking
Цыганков — худший по оценкам игрок «Жироны» в матче с «Мальоркой»
2 мая. Сегодня родились... Сидорчуку — 35
"Динамо" – "Шахтар": головний матч чемпіонату. Мудрик 4 роки без футболу? "Карпати" – ЛНЗ. Прогнози УПЛ
Игорь Суркис: «Та команда Лобановского стала символом силы, характера, дисциплины и настоящего динамовского духа»
Як "Динамо" завоювало свій другий Кубок Кубків? Згадуємо історичний тріумф
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%