ФУТВОЛ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
Войти
українська
Ваш голос учтен
Сообщение добавлено в Избранные
Ваш голос аннулирован
Показать
Спрятать
Настройки успешно изменены
×
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее
здесь
.
Email
Пароль
Забыли пароль?
Сообщение #
1509519
Просмотреть на стене →
Коллайдер
ChatGPT, Львів 17.11.2018 в 20:07
№ 1509519
|
Добавить в избранное
немного говна вам принёс...
Так буває, коли обираєш тимчасову ганьбу, щоб здобути славу. А в підсумку не отримуєш слави й залишається з тавром ганьби.
Торік наша знаменита шахістка Анна Музичук вирішила стати видатною борчинею за права жінок і не поїхала на ЧС до Саудівської Аравії. Бо проти того, щоб грати у хиджабі. А що до того спокійно грала в цьому одязі в Ірані - то нехай.
Коли ж настав час проявити принциповість удруге і не поїхати на чемпіонат світу в країну, яка вже п'ятий рік перебуває у фазі війни з нашою державою, Анна скромно промовчала. І поїхала до Ханти-Мансійська. Вона і її сестра Марічка.
Шахістки зі Стрия на Львівщині сподівалися, що, немов боксер Усик, повернуться з Росії з перемогою і про їх "принципову позицію" всі забудуть.
Але не склалося. Сестри не просто програли, а поступилися представницям Росії: Анна у чвертьфіналі програла Александрі Костенюк, а Марія у півфіналі - Єкатєріні Лагно, львів'янці, яка свого часу погналася за грішми і змінила громадянство.
Але то вже історія. Тепер сестрички можуть забирати преміальні, повертатися у рідрий Стрий і знову розповідати казочки про любов до України.
+8
Редактировать
Ответить
Нравится
Последние новости
Сергей Ребров объявил состав сборной Украины на ноябрьские матчи отбора ЧМ-2026 против Франции и Исландии
Игорь Суркис: «Если не назначают такие очевидные пенальти, то зачем вообще тогда играть в футбол?»
«Тур показал, что ментально «Полесье», ЛНЗ и «Металіст 1925» не готовы к борьбе с «Динамо» и «Шахтером», — журналист
Журналіст: "Калонджі Дьє начебто пройшов медогляд у "Динамо"
Блогер про потенційного новачка "Динамо" Дьє: "Він дуже схожий на Тіаре. Це атлетичний захисник, який вміє вигравати боротьбу"
Три гравці "Динамо" у заявці збірної України на матчі з Ісландією та Францією, ще п'ять - у резервному списку
Владлен Юрченко: «При любой ошибке виноват у Луческу оставался украинец, а не бразилец»
Віталій МИКОЛЕНКО: "Ми якось різко стали "найкращим поколінням", хоча збірна не показувала суперрезультати"
Симулянт Конопля думает, что «Шахтер» «полностью задушил» «Динамо»
"Евертон" з Миколенком розписав нічию з "Сандерлендом"
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%