Сообщение #1509297 Просмотреть на стене →

2Smooth Pimp (16.11 в 17:09) № 1509294
-----------------------------------------
Насправді, вже майже два роки, оскільки я приїхав в Київ у січні 2017-го. Причиною переїзду стало те, що зараз відбувається у Росії. Для мене це неприйнятно і я не хочу цього приймати. З країною відбувається катастрофа. Червоною зоною для мене став Крим – анексія півострову і, звичайно, війна, яка зараз точиться між нашою країною та російським ворогом. Росія напала на країну, яка для мене рідна, я тут народився, у Харкові. Моє дитинство минало в Україні, в мене багато друзів серед українців. Якщо я себе раніше відчував радянським євреєм, то зараз, звичайно, у мене з’явилася інша ідентифікація і я відчуваю себе українським євреєм

......

Ті, хто зараз себе називає опозицією в Росії, насправді, такою не є. Оскільки ми бачимо, що все, що є в Росії, це така собі імітація – і в інституціях громадянського суспільства, і в медіа, які слугують виключно пропагандистськими інструментами. Так само і опозиція – це лише видимість. Жодної опозиції немає. Не можливо серйозно говорити про Навального як про опозиційного діяча, оскільки він нічим не відрізняється від Путіна. Він так само сповідує імперську ідеологію. За своєю суттю він абсолютний ксенофоб. Тобто про жодну опозицію говорити не доводиться.

http://bukinfo.com.ua/show/news?lid=107572
 
+2
Последние новости
Іван ГЕЦЬКО: "Навіть не сумніваюся, що Ярмоленко перевершить рекорд Шацьких. Ще сезон він би точно міг пограти" Lamborghini Urus, Тоні Кроос і AC/DC - чим ще здивує Піхальонок? 22 запитання з Денисом Бойком Журналіст назвав основну проблему Тіаре, яка не дає йому розкритися в "Динамо" У "Динамо" нові директор медіадепартаменту та заступник генерального директора з комунікацій та медіа Произошли изменения в структуре менеджмента киевского «Динамо» Велике інтерв'ю Миколи Павлова. Як помітив Шапаренка, дружба з Лобановським, чому не залишився в "Динамо" Сергей Чоботенко: «Второй тайм матча с «Динамо» действительно был провальным для нас» «В паре Украина — Швеция действительно сложно назвать фаворита», — бывший защитник «Динамо» Журналіст оцінив шанси Кабаєва перейти з "Динамо" в "Полісся" Ігор ЦИГАНИК: "Думаю, що Ярмоленко залишиться у футболі до побиття рекорду. Мабуть, він отримає від "Динамо" контракт без терміну"
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%