Сообщение #1458921 Просмотреть на стене →

2NikToo (05.09 в 12:45) № 1458917

Тобі похєр троліти
-----------------------------------------
Це досить образливо. Усі наведені аргументи були викладені із наміром обговорити практичні нюанси втілення теоретичних засад менеджменту на прикладі останнього сезону Реброва в ДК. Я досі дотримуюсь думки, що в міжсезоння для утримування ДК на рівні двох минулих сезонів його потрібно було суттєво оновити в плані гравців, чого не було зроблено. Половинчаті рішення, відсутність рішень - всі традиційні помилки, яких може припуститися менеджмент.

Звичайно, що на тактичному рівні є багато претензій до Реброва, але стратегічна помилка була зроблена на щабель вище, після якої тактичні рухи могли щось стратегічно змінити лише або за великої вдачі, або всупереч страегічним рішенням, для чого в Реброва не вистачило хисту.
 
+2
Последние новости
Игорь Цыганик: «Уверен, что «Динамо» не проиграет «Омонии». Но рассчитывать на победу будет очень сложно» Арбитр матча «Омония» — «Динамо» отсудил всего 9 еврокубковых поединков Букмекеры не видят фаворита в матче «Омония» — «Динамо», но небольшое преимущество отводят хозяевам поля Назначены арбитры на матч «Динамо» — «Полтава». Главный рефери уже второй раз в сезоне будет судить «Динамо» «Динамо» намеревалось обменять Сапутина на Моргуна и Яцыка Рубен Аморим не согласен с решением арбитра удалить Идриса Гее "Динамо" – "Хіберніан". Юнацька ліга УЄФА. Прев'ю. LIVE 14:00. Випробування шотландцями «Динамо» отправилось на матч с «Омонией» с однодневной остановкой в Люблине «Против «Хайберниана» будем играть только на победу», — полузащитник «Динамо U-19» И «Динамо», и «Омония» подходят к очному матчу после неудачных серий
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%